جواد نکونام جواب فکری را داد؛ هرچه گفتید به خودتان برگردد!

به گزارش دنیای ویدئو، خبرگزاری خبرنگاران- هنوز چند دقیقه از انتها ملاقات فولادخوزستان و استقلال تهران در اهواز سپری نشده بود، که انتشار فیلمی چند ثانیه ای این بازی را هم مانند بازی برگشت سال گذشته به حاشیه برد، تا هنوز اخبار پیرامون این مسابقه ادامه دار باشد.

جواد نکونام جواب فکری را داد؛ هرچه گفتید به خودتان برگردد!

به گزارش خبرنگاران، پس از انتشار این فیلم بیانیه های زیادی از سوی دو باشگاه منتشر شد و سعید آذری و احمد مددی که در راس کادر اداری دو باشگاه فعالیت می نمایند نیز حسابی از خجالت هم در برنامه فوتبال برتر درآمدند و اتهامات زیادی را متوجه هم کردند. یکی از نکاتی که استقلالی ها و احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال پس از مسابقه بر آن تاکید داشتند، اخراج مداوم مربیان فولادخوزستان از کنار خط بود و کارت قرمز حسین کعبی را هم به دلیل ادامه رفتارهای غیرحرفه ای فولادی ها تفسیر کردند.

جواد نکونام که تا به امروز در خصوص اتفاقات این بازی حرف نزده است، درگفتگویی با ایسنا داشته، صحبت هایش را با پاسخ در رابطه با این اتهام استقلالی ها شروع نموده و گفته است: من از یک هفته پیش از بازی با استقلال و پس از بازی سکوت کردم. نخواستم احترام ها بیش از این خدشه دار گردد. آنها مدعی شدند که نیمکت تیم ما در بازی با استقلال شلوغ کاری کرد اما من سکوت کردم در حالی که این ادعا اصلا واقعیت نداشت. اگر این ادعاهایی که مطرح کردند درست بود قطعاً مربیانم مثل صحنه اخراج کعبی توسط داور بازی اخراج می شدند. حتی بعد از بازی به سمت آقایان مظلومی و مرفاوی رفتم و به آنها خسته نباشید گفتم.

نکونام که در لیگ یک نیز با محمود فکری در قالب تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان رقابت نموده و در خاتمه آن سال دو تیم به لیگ برتر صعود کردند، در ادامه با اشاره غیر مستقیم به بازی های فصل گذشته نساجی با محمود فکری و بازی پرحاشیه فولاد برابر شاگردان این مربی در قائمشهر، اضافه نمود: تمام این ادعاهایی که درباره نیمکت ما مطرح کردند خودشان سال قبل انجام دادند اما من بعد از بازی به کسی فحاشی و توهین نکردم ما بر قدرت فنی خودمان استواریم و در این حیطه هر کاری می کنیم تا تیم مان پیروز گردد اما هیچ وقت از چارچوب اخلاق و حرفه ای گری خارج نمی شویم. در فوتبال ایران سر و صدا وجود دارد و تمام تیم های لیگ هم زیاد و کم سر و صدا می نمایند ولی کسی بی احترامی نمی کند چون داور چهارم و ناظر حضور دارند اما همانطور که گفتم در فوتبال ایران شلوغ کاری وجود دارد.

اما مهم ترین بخش از مصاحبه نکونام، حرف های کوتاهی بوده که او در خصوص ویدئوی منتشر شده چند ثانیه ای از محمود فکری، به زبان می آورد. جایی که او در واکنش به بی احترامی محمود فکری در صحبت با امین قاسمی نژاد بازیکن سابقش در نساجی مازندران، اینطور حرف زده است: واقعیت این است که همواره حفظ احترام برایم در اولویت بوده اما اگر منظور از آن حرف ها من بوده ام همه آن حرف ها تمام و کمال تقدیم خودش چون برای من در زندگی هیچ چیز مهمتر از خانواده ام نیست. اگر هم که منظور از آن حرف ها من نبوده ام که دیگر این موضوع به من ارتباطی ندارد و خودشان می دانند.

در برنامه فوتبال برتر بارها احمد مددی از مسعود اکبری عکاس تیم فوتبال فولادخوزستان نام برد و از مدیرعامل باشگاه خوزستانی خواست تا توضیح وظایف این چهره را نام ببرد و بارها به او اتهام جاسوسی زد. نکونام که دوست ندارد، زیاد در خصوص این موضوع حرف بزند، به این موضوع و اینکه گفته می گردد، عکاس باشگاه برای دریافت فیلم های پنهانی و حاشیه ساز از کادر فنی فولادخوزستان دستور گرفته است، گفت: بله گفتند که ما کسی را گذاشته ایم تا از نیمکت استقلال ویدئو بگیرد و ... اما این حرف ها آن قدر بی ارزش است و فرسنگ ها با واقعیت فاصله دارد که پاسخی به این ادعاها نمی دهم.

این در واقع اولین واکنش جواد نکونام پس از حواشی بازی با استقلال در فولاد آره نا است؛ پیش تر محمود فکری به دلیل ویدئوی چندثانیه ای حاشیه ساز، یک جلسه از همراهی تیمش محروم شد و این محرومیت را در مقابل پیکان پشت سر گذاشت. او همچنین در کنفرانس خبری پس از پیروزی برابر ماشین سازی در هفته سوم، بابت الفاظی که استفاده نموده بود، عذرخواهی کرد، ولی تاکید داشت که این رفتار غیرمحترمانه، در واقع کنشی به رفتار اعضای باشگاه فولادخوزستان بوده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 216

به "جواد نکونام جواب فکری را داد؛ هرچه گفتید به خودتان برگردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواد نکونام جواب فکری را داد؛ هرچه گفتید به خودتان برگردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید