خبرنگاران اراضی دولتی برای طرح اقدام ملی مسکن شناسایی شده است

به گزارش دنیای ویدئو، سنندج - خبرنگاران - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: همه زمین های دولتی در کشور در راستای اجرای طرح اقدام ملی مسکن و برای اینکه در اختیار کسانی که مجری این پروژه ها هستند قرار گیرد، شناسایی شده است.

خبرنگاران اراضی دولتی برای طرح اقدام ملی مسکن شناسایی شده است

علی نبیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: تعدادی از استان ها پروژه های اقدام ملی مسکن را به اتمام رسانده و در حال تحویل واحدهای مسکن هستند و در بعضی از استان ها طرح اقدام ملی به اتمام رسیده و واحدها در اختیار مردم قرار گرفته است.

وی یادآور شد: امیدوارم در استان کردستان نیز این طرح با سرعت دنبال شده و زودتر واحدها در اختیار مردم قرار گیرد و این طرح که توسط دولت با هدف خانه دار کردن مردم اجرا شده در استان کردستان هم به ثمر بنشیند.

نبیان با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از مجریان این طرح است که در سطح کشور ساخت و عرضه مسکن در قالب این طرح را انجام می دهد، افزود: زمین ها به صورت گروهی در اختیار مجری ها قرار می گیرد که خود پروانه ساخت گرفته و اقدام به ساخت مسکن نمایند.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن افزود: اگر احتیاج باشد تعاونی های مسکن هم می توانند زمین های دولتی را که استان ها در نظر می گیرند به وسیله شورای مسکن در اختیار مجریان قرار دهند.

وی تاکید نمود: با حمایت هایی که از سوی استاندار کردستان و معاون عمرانی استاندار و پیگیری های مدیرکل راه و شهرسازی استان وجود دارد امیدواریم بتوانیم دغدغه ها و مسائل این طرح را در استان به حداقل موجود برسانیم و طرح اقدام ملی را به صورت ویژه در کردستان اجرا کنیم.

نبیان با یادآوری اینکه زمین های دولتی شناسایی شده و حتی بخشی در اختیار دستگاه ها برای این طرح قرار داده شده است، گفت: با توجه به محدودیت ها در استان، اعلام شده در صورت احتیاج می توانیم زمین هایی را هم برای اجرای طرح اقدام ملی تملک کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 90

به "خبرنگاران اراضی دولتی برای طرح اقدام ملی مسکن شناسایی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اراضی دولتی برای طرح اقدام ملی مسکن شناسایی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید