خبرنگاران بازگشایی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول دی ماه

به گزارش دنیای ویدئو، تهران- خبرنگاران- معاون اماکن و فضاهای ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد: اماکن ورزشی تحت پوشش این نهاد پس از وقفه یک ماهه به علت شیوع کرونا، از اول دیماه(دوشنبه) دایر می شود.

خبرنگاران بازگشایی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول دی ماه

فرزاد رادبوی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اظهار کرد: در بازگشایی مجدد مجموعه های ورزشی تنها فعالیت ها ورزشهای کم برخورد، فضای باز و انفرادی دایر بوده و رشته های پربرخورد، رزمی و استخرهای سرپوشیده کماکان تعطیل است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به منع عبور و مرور فعالیت های مجموعه سازمان ورزش تا ساعت 20 فعال است.

به گفته رادبوی طبق ستاد ملی کرونا در ورزش مجموعه های ورزشی این نهاد از اول آذرماه به مدت یک ماه تعطیل بود.

معاون اماکن سازمان ورزش افزود: فعالیت مجموعه های ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی اجرا شده که ناظران این نهاد به صورت سرزده از فعالیت آنها رسیدگی خواهند کرد.

براین اساس طبق گفته مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری کرونا بیش از 200 میلیارد به این بخش خسارت وارد کرده است.

رادبوی با بیان اینکه بخش اعظمی از درآمد سازمان از فعالیت مجموعه های این نهاد تامین می شد، خاطر نشان کرد که در بودجه سال آینده سازمان بیشتر به این موضوع پرداخته شده تا بتوان موضوعات که تاثیر بسزایی در درآمد سازمان دارند را تا حدود زیادی کاهش داد.

وی همچنین به اختصاص 9 مجموعه ورزشی به جانبازان و معلولان در پایتخت اشاره کرد و گفت: با همکاری شهرداری مناطق مجموعه های قمر بین هاشم منطقه 20، حضرت ابوالفضل(ع) منطقه 15، حضرت ابوالفضل(ع) منطقه 22، شهید دستجردی، ایثار، شهید پورزند، شهدای افسریه، معلم و حکیمیه برای قشر معلول، جانباز و سالمندان مناسب سازی شده اند.

معاون اماکن سازمان ورزش شهرداری تهران شرح داد: یکی از برنامه های مهم این نهاد این است که باهمکاری شهرداری مناطق بیش از 30 مجموعه دیگر را برای قشر سالمند و جانباز مناسب سازی کنیم.

گفتنی است که در خصوص ارایه خدمات و تسهیلات به جانبازان و معلولان؛ در سال 98 حدود 260 هزار نفر(سانس) از مجموعه های ورزشی این سازمان با بهره مندی از 1.5 میلیارد تومان تخفیف استفاده کرده اند.

سازمان ورزش شهرداری تهران بیش از 200 مجموعه آبی و چند منظوره را تحت اختیار خود دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 222

به "خبرنگاران بازگشایی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول دی ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بازگشایی مجموعه های ورزشی شهرداری تهران از اول دی ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید