خبرنگاران ظرفیت تخت های بیمارستانی مشخص کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تکمیل شده است

به گزارش دنیای ویدئو، یاسوج- خبرنگاران- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و دنا در شرایط بسیار نگران کننده شیوع بیماری کووید19 هستند و ظرفیت تخت های بیمارستانی مشخص کرونا در استان تکمیل شده و با ادامه این فرایند با مشکل روبه رو می شویم .

خبرنگاران ظرفیت تخت های بیمارستانی مشخص کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تکمیل شده است

پرویز یزدان پناه سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: هم اینک 262 بیمار در بیمارستان های تعیین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد 110 نفر مبتلای قطعی هستند.

وی اضافه نمود: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تا به امروز چهار هزار و 562 مورد گزارش شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد توضیح داد: شمار قربانیان کرونایی استان به 83 نفر در رسیده است.

یزدان پناه ابراز داشت: این بیماری مخرب ،زندگی همه مردم را به نوعی مختل نموده و رعایت پروتکل های بهداشتی، تنها راه مقابله با شیوع آن است.

وی تاکید نمود: رفتار اجتماعی مردم در کنترل اپیدمی ویروس کرونا بسیار موثر بوده اما بعضی افراد بی توجهی عجیبی نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی دارند که این امر می تواند مخرب باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: این در حالی است که بارها در مورد ناشناخته بودن ویروس کرونا و خطرناک بودن آن صحبت شده اما بعضی ها اعتقاد چندانی به این موضوع ندارند و بدون سلاح و با آغوشی باز به پیشواز کرونا می فرایند.

یزدان پناه مطرح نمود: برای مبارزه با کرونا و تداوم فرایند کنترل آن نیازمند همراهی بیش از پیش مردم استان در زمینه رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی هستیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 25

به "خبرنگاران ظرفیت تخت های بیمارستانی مشخص کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تکمیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ظرفیت تخت های بیمارستانی مشخص کرونا در کهگیلویه و بویراحمد تکمیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید