خیانت وزیر بهداشت انگلیس به همسرش

به گزارش دنیای ویدئو، مت هنکاک وزیر بهداشت انگلیس عصر شنبه در برابر فشارهای افکار عمومی به دلیل رسوایی اخلاقی در سایه محدودیت های کرونایی تسلیم شد و از مقام خود استعفا کرد.

خیانت وزیر بهداشت انگلیس به همسرش

با ما همراه باشید و درباره جاذبه های چارگون بیشتر بدانید.

به گزارش ایرنا، هنکاک در استعفانامه خود به نخست وزیر انگلیس اذعان کرد که محدودیت های کرونایی را نقض کرده و تمایلی ندارد که مسائل مربوط به زندگی شخصی او، باعث انحراف تمرکز دولت در زمینه خروج از بحران کرونا شود.

وی باردیگر از مردم انگلیس به دلیل نقض محدودیت های کرونایی که خود در وضع آن ها دخیل بوده عذرخواهی کرد. بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس نیز گفت که از دریافت استعفانامه هنکاک متاسف است.

این تحول پس از آن صورت می گیرد که هفته گذشته تصویری در رسانه ها و فضای مجازی از وی منتشر شد که نشان می دهد نامبرده با خیانت به همسرش، یکی از دستیارانش به نام خانم گینا کولادانگلو را بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی در آغوش کشیده است. گفته می شود که این تصویر متعلق به 6 می (16 اردیبهشت) بوده است.

هنکاک دیروز با صدور بیانیه ای گفت که از بابت نادیده دریافت توصیه های بهداشتی نادم و پشیمان است. بوریس جانسون هم شرح داد که از نظر او این پرونده مختومه تلقی می شود؛ اما اعتراض ها همچنان ادامه داشت و همچنین سووالات زیادی درباره اصل به کارگیری خانم کولادانگلو در وزارت بهداشت انگلیس مطرح و ادعا شد که او با پارتی بازی وزیر استخدام شده است.

هنکاک از قبل هم به دلیل افشاگری های مشاور سابق نخست وزیر انگلیس درباره سوء مدیریت او در بحران کرونا تحت فشار قرار داشت. دومینیک کامینگز که پس از برکناری از جایگاه دست راست نخست وزیر دل پری از دولت دارد، تصاویر مکاتباتش با بوریس جانسون را منتشر کرده که در آن وزیر بهداشت را یک عنصر مایوس کننده لقب داده است.

جاناتان اشوورث وزیر بهداشت کابیته در سایه (حزب کارگر) هنکاک را یک عنصر مایوس کننده دائم خوانده و اعضای حزب حاکم محافظه کار هم از نخست وزیر خواسته بودند که او را از سمتش برکنار کند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 528

به "خیانت وزیر بهداشت انگلیس به همسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیانت وزیر بهداشت انگلیس به همسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید