درخواست ویژه فرهاد مجیدی از مدیریت استقلال

به گزارش دنیای ویدئو، پس از تنش های بوجودآمده میان سرمربی تیم فوتبال استقلال و مدیرعامل این باشگاه در مورد موضوعات مدیریتی و اقتصادی پایان اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل با فرهاد مجیدی دیدار حضوری داشتند تا نظرات وی در مورد حضور باشگاه استقلال در فصل نقل وانتقالات لیگ بیست و یکم را آنالیز نمایند.

درخواست ویژه فرهاد مجیدی از مدیریت استقلال

در این جلسه مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال با تکرار تقاضای خود مبنی بر حفظ تمام بازیکنان فعلی مجموعه استقلال، فهرست نفرات نو خود را برای حضور در جمع آبی ها اعلام نمود تا اعضای هیئت مدیره مقدمات جذب آن ها را شروع کنند.

گفته می گردد مجیدی در این نشست تاکید داشته به هیچ اسم فهرست مذکور نباید رسانه ای گردد چراکه با انتشار اسامی بازیکنان مورد نظر وی نرخ آن ها به شکل سرسام آوری افزایش پیدا خواهد نمود.

به همین علت تا به امروز اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد فهرست بازیکنان مورد احتیاج مجیدی هیچ مسئله ای را اسم نکردند، اما پرویز مظلومی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در مصاحبه های خود به این نکته اشاره داشته تمام کوشش خود را به کار می بندیم تا بازیکنان مورد احتیاج فرهاد مجیدی را جذب کنیم.

شنیده می گردد مجیدی در مذاکرات ابتدایی خود با بازیکنان مورد نظرش به آن ها تذکر داده چنانچه مطلبی در رسانه های گروهی بابت تمایل باشگاه استقلال به جذب آن ها مطرح گردد قطعا نام بازیکن مورد اشاره از فهرست وی خارج و فرد دیگری جایگزین او خواهد شد.

با در نظر گرفتن این شرایط به نظر می رسد نام هایی که در روزهای اخیر در رسانه های گروهی به اسم فهرست بازیکنان مورد احتیاج مجیدی مطرح شده بود با فهرست اصلی مجیدی کاملاً تفاوت دارد.

نزدیکان مجیدی معتقدند، سخت گیری های سرمربی استقلال در این خصوص به منظور جلوگیری از ورود دلال ها به سیستم نقل وانتقالات باشگاه استقلال است، اتفاقی که پیش تر فرهاد مجیدی به شدت از آن انتقاد نموده بود و تاکید داشت استقلال فصل گذشته به وسیله دلال ها بسته شده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 582

به "درخواست ویژه فرهاد مجیدی از مدیریت استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست ویژه فرهاد مجیدی از مدیریت استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید