عرضه اولیه مجازی در بورس تهران انجام شد، کشف قیمت هر سهم اپال: 12420 ریال خبرنگاران

به گزارش دنیای ویدئو، تعداد 1 میلیارد و چهارصد میلیون سهم معادل 7 درصد از سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس با نماد اپال امروز در بورس تهران عرضه اولیه و کشف قیمت شد.

عرضه اولیه مجازی در بورس تهران انجام شد، کشف قیمت هر سهم اپال: 12420 ریال خبرنگاران

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بورس اوراق بهادار تهران، امروز چهارشنبه 6 اسفند 99 تعداد 1 میلیارد و چهارصد میلیون سهم معادل 7 درصد از سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس به عنوان پانصد وهفتاد و پنجمین شرکت در فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش استخراج کانه های فلزی گروه و طبقه استخراج کانه های فلزی آهنی در فهرست نرخ های بازار دوم و در نماد اپال به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه اولیه شد.

براساس این گزارش، تعداد 1 میلیارد و 120 میلیون سهم در روز جاری جهت عرضه به عموم و تعداد 280 میلیون سهم جهت عرضه به صندوق های سرمایه گذاری در روز معاملاتی شنبه مورخ 09 / 12 / 1399 به قیمت کشف شده در روز عرضه مورخ 6 اسفند ماه، اختصاص خواهد یافت.

جمعا معادل 7 درصد از سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس با نماد (اپال) به قیمت هر سهم 12420 ریال در بورس تهران کشف قیمت و معامله شد.

همچنین با عرضه اولیه این شرکت در بورس تهران (عضو هیات مدیره فدراسیون بورس های اروپا-آسیایی (فیاس))، تعداد شرکت های فعال در بورس به 369 شرکت رسید.

مدیر عرضه، کارگزاری پارسیان و متعهد عرضه: شرکت سرمایه گذاری پارسیان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 348

به "عرضه اولیه مجازی در بورس تهران انجام شد، کشف قیمت هر سهم اپال: 12420 ریال خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه اولیه مجازی در بورس تهران انجام شد، کشف قیمت هر سهم اپال: 12420 ریال خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید