نشست خبری دربی عامل جریمه فرهاد مجیدی می گردد؟

به گزارش دنیای ویدئو، به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس فردا شنبه در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در استادیوم آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

نشست خبری دربی عامل جریمه فرهاد مجیدی می گردد؟

باشگاه استقلال روز چهارشنبه اعلام نمود که به عنوان میزبان این مسابقه، خواستار برگزاری نشست خبری سرمربیان دو تیم در محلی است که خود این باشگاه معین می نماید.

با این حال سازمان لیگ تاکید دارد که هم فرهاد مجیدی و هم یحیی گل محمدی سرمربیان استقلال و پرسپولیس امروز آدینه باید در سازمان لیگ حضور یابند و جوابگوی خبرنگاران باشند.

سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: ضمن احترام به درخواست باشگاه استقلال، در سازمان لیگ در خدمت سرمربیان دو باشگاه هستیم و مطمئناً نشست خبری در سازمان لیگ برگزار می گردد.

وی در پاسخ به این سئوال که اگر فرهاد مجیدی در سازمان لیگ حاضر نگردد، برای او جریمه در نظر گفته خواهد شد؟ تاکید نمود: این روال قانونی خودش را دارد. اجازه بدهید قبل از دربی صحبت از جریمه نکنیم و بگذاریم تیم ها راحت باشند!

مهدی بعلاوه در مورد اینکه این اقدام از سوی باشگاه استقلال قانونی است، گفت: اگر باید اجازه ای صادر گردد، درخواستشان را زودتر از موعد ارائه بدهند و نه در قالب فورس ماژور. در شرایط فورس ماژور، این تصمیم خارج از دستور می گردد و ما هم روال خودش را انجام می دهیم (نشست را در سازمان لیگ برگزار می کنیم).

به گزارش خبرنگاران، این در حالی است که باشگاه استقلال بار دیگر صبح امروز آدینه اعلام نمود نشست خبری فرهاد مجیدی در هتل اسپیناس برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 بهمن 1400 بروزرسانی: 12 بهمن 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 773

به "نشست خبری دربی عامل جریمه فرهاد مجیدی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست خبری دربی عامل جریمه فرهاد مجیدی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید