واکنش مدافع پرسپولیس در مورد صحنه جنجالی دربی، به جان مادرم به ژستد نخوردم

به گزارش دنیای ویدئو، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صحنه جنجالی برخورد با مهاجم استقلال در محوطه جریمه صحبت کرد.

واکنش مدافع پرسپولیس در مورد صحنه جنجالی دربی، به جان مادرم به ژستد نخوردم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، فرشاد فرجی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تقابل با استقلال در دربی گفت: به لحاظ فنی پرسپولیس خوب بازی کرد و موقعیت هم داشتیم. در بیشتر دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم و تیم حریف خطر خاصی روی دروازه ما خلق نکرد.

او ادامه داد: با این حال خودمان چند موقعیت داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم در غیر این صورت نتیجه دیگری رقم می خورد و ما هم به حقمان می رسیدیم.

فرجی درباره سومین کلین شیت پیاپی پرسپولیس در لیگ گفت: طبیعی است که با گذشت زمان و انجام بازی های بیشتر کنار هم بیشتر هماهنگ می شویم. همیشه بازی های ابتدای فصل سخت است اما با گذر زمان بازیکنان با شرایط و سبک یکدیگر بیشتر آشنا می شوند و امیدوارم این فرایند در بازی های بعدی هم ادامه داشته باشد.

مدافع پرسپولیس در مورد صحنه ای از بازی که تیم حریف ادعای رخ دادن خطای پنالتی داشته گفت: به هیچ عنوان هیچ خطایی رخ نداد و اصلا پنالتی نبود. به جان مادرم هیچ برخوردی با مهاجم استقلال نداشتم و نمی دانم این همه صحبت پنالتی از کجا می آید. من که خودم در صحنه بودم و می دانم هیچ برخوردی انجام نشد حتی اگر در تصاویر تلویزیونی دقت کنید بلافاصله پس از صحنه داد میزنم که چرا بازیکن استقلال خودش را انداخت.

فرجی گفت: من صحنه را از تلویزیون هم دیدم. اگر دقت کنید بازیکن استقلال بدنش را به عقب خم می کند و بعد خودش را می اندازد. در صورتی که اگر من روی او خطایی کرده بودم باید به جلو پرتاب می شد. با این حال باز هم می گویم هیچ برخوردی در آن صحنه با حریف نداشتم و کارشناسان داوری هم باید با دقت تصویر را ببینند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1400 بروزرسانی: 1 بهمن 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 760

به "واکنش مدافع پرسپولیس در مورد صحنه جنجالی دربی، به جان مادرم به ژستد نخوردم" امتیاز دهید

1 کاربر به "واکنش مدافع پرسپولیس در مورد صحنه جنجالی دربی، به جان مادرم به ژستد نخوردم" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدافع پرسپولیس در مورد صحنه جنجالی دربی، به جان مادرم به ژستد نخوردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید