آشنایی با انواع شلوار جین زنانه و نحوه ست کردن آن ها

به گزارش دنیای ویدئو، آیا تا به حال این شرایط را داشته اید که جلوی کمد لباستان بایستید، با انبوهی از شلوارهای جین روبرو شوید و ندانید که کدام یک را باید براساس شکل بدن و احتیاج روزمره تان انتخاب کنید؟ واقعیت این است که دنیای شلوار جین های زنانه بسیار وسیع بوده و مدل های بسیار متنوعی برای هر فرم بدنی و موقعیت دارد. آشنایی با انواع شلوار جین زنانه می تواند به انتخاب مناسب شلوار جین و داشتن استایل شیک یاری کند.

آشنایی با انواع شلوار جین زنانه و نحوه ست کردن آن ها

مدل های مختلف شلوار جین زنانه

آشنایی با انواع شلوار جین زنانه می تواند به انتخاب مناسب شلوار جین، ایجاد استایل شیک و متناسب با شکل بدن و خرید شلوار لی متناسب یاری کند.

1. شلوار جین Shaping

در ابتدای مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه باید از شما بپرسیم که آیا در پی شلوار جینی هستید که منحنی های بدن را پوشانده و اندام صافی را برایتان ایجاد کند؟ در این شرایط شلوار جین Shaping می تواند یکی از گزینه های اساسی در کمد لباستان باشد.

نحوه ست کردن آن در استایل

برای ایجاد یک استایل شیک این شلوار جین های متناسب را با یک کت بلیزر دوخته شده یا یک بلوز گشاد ست کنید. بعلاوه برای کشیده تر نشان دادن پاها یک جفت کفش پاشنه بلند را به استایل خود اضافه نموده و تیپ خود را کامل کنید.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

این مدل شلوار جین برای مواقعی که می خواهید استایل برجسته ای ایجاد کنید و احساس خیلی خوبی داشته باشید بسیار مناسب است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

موقعیت هایی که راحتی بیشتر از پوشاندن منحنی ها اهمیت دارد یا زمانی که می خواهید فعالیت های آرامش بخش و راحت انجام دهید نباید این شلوار را انتخاب کنید.

نکته مهم در رابطه با انتخاب این شلوار این است که باید در پی شلوار جینی از این مدل باشید که جنس آن ترکیبی از نخ پنبه و الاستین باشد زیرا این ترکیب جادویی شلوار جینی را ایجاد می نماید که نه تنها استایل صاف و مرتبی را برایتان ایجاد می نماید بلکه این اطمینان را برایتان ایجاد می نماید که در تمام طول روز با داشتن استایل مرتب کاملا راحت باشید.

2. شلوار جین اسلیم فیت

شلوار جین اسلیم فیت مدلی است که بدون ایجاد احساس تنگ بودن شلوار جین اسکینی به خوبی روی بدنتان می نشیند. شلوار جین های اسلیم فیت یکی از کاربردی ترین شلوارهای کمد لباس هستند که ظاهر زیبایی را برای هر استایل ایجاد می نمایند.

نحوه ست کردن آن در استایل

زیبایی شلوار جین اسلیم فیت در قابلیت ست شدن آن با تیپ های مختلف است؛ یعنی می توانید برای داشتن استایل راحت آن را با سویشرت اورسایز یا برای داشتن استایل مرتب و شیک با بلوز ابریشمی ست کنید. بر اساس موقعیت کفش های ست با این شلوار جین هم می توانند از کفش های کتانی راحت تا بوت های مچی باشند.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

این شلوارهای جین را برای موقعیت های بسیاری از استایل روزانه کژوال تا اسمارت کژوال کاری می توان پوشید. به همین علت شلوار اسلیم فیت یکی از اجزای ضروری استایل روزانه محسوب می گردد.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در صورتی که در پی لباسی برای یک رویداد خیلی رسمی هستید یا ترجیح می دهید لباس سنتی و کلاسیک بپوشید شلوار اسلیم فیت گزینه خیلی غیر رسمی ای محسوب می گردد.

نکته ای که در رابطه با این شلوار جین باید در نظر داشته باشید این است که شلوار اسلیم فیتی که برش متوسطی دارد را انتخاب کنید و مطمئن شوید در قسمت کمرتان راحت بوده و به یک میزان راحتی و شیک بودن را فراهم کند.

3. شلوار جین دمپا گشاد

در ادامه مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه به معرفی شلوار جین دمپا گشاد می پردازیم که شلواری است که از زانو به پایین گشاد می گردد و نکته کلیدی در رابطه استایل کردن آن این است که حجیم بودن پایین آن را با یک تاپ ساختارمند به توازن برسانید. علاوه بر تاپ می توانید از یقه اسکی های متناسب، کت های کراپ یا پیراهن های دکمه دار کلاسیک هم استفاده کرد. برای ارتقای استایل می توانید از کفش ها یا بوت های تخت بهره ببرید تا تاثیر بلندی پاهایتان را برجسته تر سازند.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

از شلوار جین دمپاگشاد برای موقعیت هایی که احتیاج به ایجاد استایل برجسته دارند مانند فضای کاری خلاقانه یا دورهمی های غیررسمی بهره ببرید.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در موقعیت هایی که به زیبایی مینیمال یا محافظه کارانه تری احتیاج دارید، ظاهر برجسته شلوار جین دمپا گشاد گزینه مناسبی نیست.

نکته ای که در رابطه شلوار جین دمپا گشاد باید در نظر داشته باشید این است که هنگام خرید آن ضروری است به بلندی آن توجه ویژه ای داشته و بلندی آن را به گونه ای انتخاب کنید که کفشتان کمی از شلوار بیرون باشد و جریان متناسبی را از کمر تا انگشتان پا بسازد.

4. شلوار جین فاق بلند

آیا تا به حال به این موضوع فکر نموده اید که چرا شلوار جین های فاق بلند با وجود اینکه مدت زمان زیادی از عمر آن ها می گذرد همچنان ترند هستند؟ علت این مساله این است که این مدل شلوار قابلیت تاکید روی کمر، کشیده تر نشان دادن پاها و ایجاد استایلی کاملا ظریف که هیچگاه دمده نگردد را دارند. فرقی نمی نماید که در پی ایجاد ظاهری سنتی یا مدرن هستید در هر حال شلوار جین فاق بلند استایل کاربردی ای را برایتان ایجاد می نماید که می تواند تیپ و ظاهرتان را ارتقا دهد.

نحوه ست کردن آن در استایل

برای تاکید روی کمر بلوز دلخواه خود را با این شلوار پوشیده و آن را داخل شلوار قرار دهید یا برای ایجاد استایل مدرن تر آن را با یک کراپ تاپ ست کنید. در رابطه با انتخاب کفش ها هم می توانید هر مدل کفشی از کفش های تخت باله برای ایجاد زیبایی روزانه تا کفش پاشنه بلند برای ایجاد استایل شیک تر را می توانید با این شلوار جین بپوشید.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

شلوار جین فاق بلند برای هر موقعیتی از رفتن به محل کار تا مهمانی مناسب است. مجذوب کنندهیت گسترده آن ها باعث شده برای موقعیت های غیررسمی و رسمی مناسب باشند.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در صورتی که ترجیح می دهید تناسب کمتری دور کمر خود داشته باشید یا در صورتی که می خواهید استایلی را ست کنید که به مدل ساده تری از شلوار جین احتیاج دارد باید در پی مدل دیگری از شلوار جین باشید.

نکته ای که در رابطه با شلوار جین فاق بلند باید در نظر داشته باشید توجه به کمربند است. یک کمربند مجذوب کننده نه تنها می تواند کمر را برجسته تر سازد بلکه جلوه متمایزی به استایلتان می دهد و باعث می گردد شلوار جین فاق بلندتان واقعا روی تنتان بدرخشد.

5. شلوار جین Boyfriend

شلوار جین های Boyfriend مدل تقریبا آزاد و راحتی دارد و گزینه مناسبی برای خانم های دارای اضافه وزن محسوب می گردد. نکته منفی ای که در رابطه با آن وجود دارد این است که قد پاها را کوتاه تر نشان می دهد. این مدل شلوار در قسمت فاق و ساق پا گشادتر از سایر قسمت ها طراحی شده است.

نحوه ست کردن آن در استایل

مدل گشاد شلوار جین بوی فرند را با پوشیدن یک تاپ متناسب در بالاتنه یا تیشرتی که در شلوار قرار می دهید به توازن برسانید. برای شیک تر شدن استایل و جلوگیری از سادگی و یکنواختی آن می توانید یک کت بلیزر را به استایل اضافه نموده یا با پوشیدن کفش کتانی استایلتان را کژوال نگه دارید.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

این استایل برای تفریحات آخرهفته، کافه رفتن یا هر موقعیتی که راحتی در آن حرف اول را می زند اما همچنان می خواهید استایل ست و مرتبی داشته باشید مناسب است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در موقعیت های رسمی یا زمانی که می خواهید استایل متناسبی داشته باشید نباید از شلوار جین بوی فرند بهره ببرید. نکته مهم در رابطه با این مدل شلوار جین این است که می توانید لبه پایین آن را تا کنید.

6. شلوار جین واید لگ

شلوار جین های واید لگ با مدل گشاد و حجیمی که دارند می توانند ظاهر برجسته ای ایجاد نموده و جایگزین مناسبی برای شلوار جین های معمولی باشند. این مدل بسیار راحت است و این امکان را فراهم می نماید که با راحتی و اعتماد به نفس گام بردارید. جین وایدلگ برای افرادی که به ترکیب استایل های سنتی با مدرن هستند مناسب است.

این مدل شلوار را با یک تاپ متناسب ست کنید تا ظاهرتان متناسب گردد یا برای ایجاد استایل بوهو از یک بلوز رنگارنگ بهره ببرید. کفش های پاشنه بلند می توانند باعث شیک تر شدن تیپ شده و اندام را کشیده تر نشان دهند.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

این شلوارهای جین انتخاب مناسبی هستند برای محیط کارهای خلاق، رویدادهای هنری یا هر موقعیتی که در آن مد مهم است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

شلوار جین واید لگ یکی از انواع شلوار جین هایی است که در مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه باید به آن بپردازیم. این شلوار برای محیط هایی که به لباس سنتی احتیاج دارند یا موقعیت هایی که به استایل متناسب تری احتیاج است مناسب نیستند.

نکته مهم در رابطه با این مدل شلوار این است که برای مشاهده بیشتر اثر کشیده تر نشان دادن پاها سعی کنید از مدل فاق بلند آن استفاده نموده و در صورتی که در پی ایجاد استایل مدرن تر با آن هستید مدل کوتاه تر آن را تهیه کنید.

7. شلوار جین کلاسیک آبی

علتی برای وجود شلوار جین کلاسیک آبی در کمد لباس همه خانم ها وجود دارد. این شلوار جین هیچ گاه دمده نشده و به علت کاربردی بودنشان شلواری مناسب برای ایجاد استایل سریع کژوال بوده و در عین حال به سادگی می توانند برای ایجاد استایل مرتب تری استفاده شوند. شلوار جین های کلاسیک طیف آبی رنگ از روشن تا تیره مدل های مختلفی را ارائه می دهند که می تواند مکمل هر استایلی باشد.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

برای ایجاد یک استایل ساده این شلوار را با یک تیشرت سفید ست کنید یا برای ایجاد استایل بیزینس کژوال آن را با کت بلیزر و کفش پاشنه بلند ست کنید.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

رویدادهای رسمی احتیاجمند مدل ها یا رنگ های دیگری از شلوار هستند.

نکته مهم در رابطه با این شلوار این است که برای اینکه شلوار جین های آبی تان برترین ظاهر را داشته باشند و کمرنگ نشوند آن ها را در آب سرد و به صورت پشت و رو بشویید.

8. شلوار جین مشکی

شلوار جین های مشکی انتخاب های بسیار مناسبی برای مجذوب کنندهیت بیشتر استایل و در عین حال شیک نگه داشتن آن ها هستند. طیف رنگی تیره آن ها باعث کشیده تر نشان دادن اندام شده و جزو لباس های کاربردی ای هستند که می توانند به روش های بی شماری استایل شوند.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

این شلوار جین را می توانید با کت چرم ترکیب کنید یا برای ایجاد تضادی شیک و زیبا به همراه یک بلوز ابریشمی بپوشید.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در هوای به شدت گرم که رنگ مشکی گرما را جذب می نماید یا در مواقعی که در پی استایل های سنتی تابستانه هستید نباید از شلوار جین مشکی بهره ببرید.

نکته مهم این است که در پی شلوار جین مشکی ای باشید که پارچه آن کمی کشسان باشد تا استایلتان علاوه بر شیک بودن راحت هم باشد.

9. شلوار جین سفید

شلوار جین های سفید ظاهر شاداب و مرتبی را ایجاد می نمایند که جزو برترین انواع شلوار جین بهاری است اما می تواند در سفیدی زمستان هم استفاده گردد. این شلوارهای جین باعث درخشش همه استایل ها شده و به همین علت انتخاب برجسته و در عین حال شیکی محسوب می شوند.

نحوه ست کردن آن در استایل

این شلوارهای جین سفید را می توان برای ایجاد تضاد با لباس های تیره تر ست نموده یا برای ایجاد استایل مونوکروم و مدرن از استایل سرتاپا سفید استفاده کرد.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

شلوار جین سفید برای رویدادهایی که در طول روز برگزار می شوند، رویدادهای فصل تابستان یا هر موقعیتی که به زیبایی مطبوع و سبک احتیاج دارید مناسب است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در شرایطی که آب و هوا بارانی است از این شلوار استفاده نکنید زیرا به سادگی لکه دار می شوند.

نکته مهم در رابطه با شلوار جین سفید این است که مطمئن شوید پارچه مات و باکیفیتی داشته باشد که بدن نما نبوده و در عین حال شیک باشد.

10. شلوار جین زاپ دار

شلوار جین زاپ دار، راحت بوده و در قسمت هایی دارای زاپ و پارگی است. این مدل شلوار استایل های کژوال را مجذوب کننده و شیک تر ساخته و به انتخابی ایدئال برای استایل های آخر هفته و کژوال بیرون رفتن تبدیل می نماید.

نحوه ست کردن آن در استایل

شلوار جین زاپ دار را می توان با تیشرت طرح دار ست نموده یا با پوشیدن آن به همراه بلوز زنانه کمی تضاد ایجاد کرد.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

این شلوارها برای دورهمی های غیررسمی، کنسرت ها یا مواقعی که در پی ایجاد استایل راحتی هستید مناسب هستند.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در بسیاری از موقعیت های سنتی یا رسمی که داشتن ظاهر مرتب مهم است نباید از شلوار جین زاپ دار بهره ببرید. نکته مهم در رابطه با این مدل شلوار جین این است که برای جلوگیری از پاره شدن بیشتر باید آن ها را به آرامی بشویید.

11. شلوار جین کوتاه

شلوار جین کوتاه همانطور که از نامش تعیین است کمی کوتاه تر بوده و اغلب بالای مچ قرار می گیرد. این مدل به علت کاربردی بودن و ظاهر مدرنی که دارد بسیار پرطرفدار است.

نحوه ست کردن آن در استایل

برای ایجاد استایل کژوال شیک این مدل شلوار جین کوتاه را با کفش تخت باله و برای ایجاد ظاهر یکنواخت تر آن را با بوت مچی ست کنید.

چه زمان هایی آن را بپوشیم؟

این شلوار جین برای بیرون رفتن در فصل های بهار و تابستان ایدئال است اما در صورتی انتخاب کفش مناسب می توان آن را برای ماه های سردتر سال هم استفاده کرد. این مدل شلوار جین برای رویدادهای غیر رسمی، بیرون رفتن در آخر هفته و هر جایی که می خواهید ظاهر جوانانه را به استایل خود اضافه کنید مناسب است.

چه زمانی نباید آن را بپوشیم؟

در بسیاری از موقعیت های رسمی یا شرایط آب و هوایی سرد که پوشش کل پاها ضروری است نباید از این شلوار بهره ببرید. نکته مهم در رابطه با این شلوار این است که لبه آن باید دقیقا بالای باریک ترین قسمت مچ پایتان قرار بگیرد تا پاهایتان را کشیده تر و استایتان را صاف تر نشان دهد.

12. شلوار جین مام استایل

در ادامه مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه به آنالیز شلوار جین مام استایل می پردازیم کمرش در بالای ناف بسته می گردد و می تواند کمر را باریک تر و باسن را پرتر نشان دهد. پارچه استفاده شده برای این مدل شلوار اغلب ضخیم بوده و عرض شلوار در قسمت مچ کمتر از ران و ساق پا است. اگر لاغر اندام باشید با استفاده از این شلوار می توانید قسمت ران و باسن خود را حجیم تر نشان دهید.

نحوه ست کردن آن در استایل

این شلوار بسیار کاربردی است و می توانید در فصل های مختلف با رویه ها، مانتوهای کتی یا پالتوهای کوتاه و بلند ست کنید. این شلوار را می توانید با شومیز، تیشرت و بافت هم ست کنید فقط توجه داشته باشید که همواره تیشرت یا پیراهن را داخل شلوار قرار دهید. کفش های مناسب این شلوار عبارتند از کالج، کفش کتانی و انواع نیم بوت.

13. شلوار جین بوت کات

شلوار جین بوت کات از کمر تا زانو صاف بوده و از زانو تا ساق پا گشاد می گردد. این مدل شلوار جین روی کفش را می پوشاند بنابراین در انتخاب کفش می تواند آزادانه تر عمل کنید.

نحوه ست کردن آن در استایل

برای ایجاد استایل کلاسیک با شلوار بوت کات آن را به رنگ سرمه ای تیره انتخاب نموده و با تاپ مشکی ست کنید. در ماه های سرد سال هم می توانید آن را با بافت آستین بلند ست کنید. بعلاوه برای محل کار هم می توانید آن را با یک کت بلیزر ترکیب کنید.

امیدواریم با مطالعه مطلب آشنایی با انواع شلوار جین زنانه بتوانید با مدل های مختلف شلوار جین زنانه آشنا شده و برترین تصمیم را در انتخاب انواع شلوار لی زنانه بگیرید.

منبع: Sumissura

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 خرداد 1403 بروزرسانی: 9 خرداد 1403 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 1138

به "آشنایی با انواع شلوار جین زنانه و نحوه ست کردن آن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با انواع شلوار جین زنانه و نحوه ست کردن آن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید