مقالات گردشگری

خبرنگاران رسانه های آذری از ملاقات وزیران خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان با پمپئو گفتند

باکو - خبرنگاران - وزیران امور خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان روز آدینه به صورت جداگانه با مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در واشنگتن ملاقات خواهند کرد .

30 مهر 1399

فعالیت هیوندای در زمینه هواگردهای شهری وارد فاز تازه ای می گردد

با پیوستن بخش هواگردهای شهری هیوندای به انجمن تولیدکنندگان هوانوردی عمومی (General Aviation Manufacturers Association) فعالیت های این غول خودروسازی در حوزه هواگردهای عمودپرواز الکتریکی وارد فاز تازه ای می گردد.

28 مهر 1399

ششمین آزمایش نمونه اولیه فضاپیمای استارشیپ با موفقیت انجام شد

شرکت اسپیس ایکس پیروز شد ششمین آزمایش نمونه اولیه فضاپیمای استارشیپ (Starship) را نیز با پیروزیت انجام دهد و گام خود را در جهت ساخت فضاپیمایی به سوی مریخ استوارتر کند.

25 مهر 1399

آمریکا دو تبعه ایرانی رابه انتقال قطعات هواپیما به ایران متهم کرد

به گزارش خبرنگاران، وزارت دادگستری آمریکا روز آدینه اعلام کرد که دو تبعه ایران و دو تبعه اندونزی را به 16 فقره اتهام در ارتباط با صادرات قطعات هواپیما به ایران متهم نموده است.

24 مهر 1399

ملاقات رئیس شورای عالی دولت لیبی با اردوغان

رئیس شورای عالی دولت لیبی که به ترکیه سفر نموده است با اردوغان ملاقات و گفت وگو کرد.

20 مهر 1399

افتتاح 7 واحد صنعتی کشاورزی و گردشگری در منطقه آزاد ارس

هفت واحد صنعتی کشاورزی و گردشگری با اعتبار هزینه شده و سرمایه در گردش سالانه 6512 میلیارد ریال و اشتغالزایی 230 نفر با حضور مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد ارس افتتاح شد.

20 مهر 1399

شفر از پیشنهاد به استقلال پشیمان شد، آبی ها در بن بست یک آلمانی!

به گزارش خبرنگاران، از آنجایی که به دلیل مخالفت کشور آلمان به دلیل شرایط کرونایی امکان سفر به این کشور برای احمد سعادتمند میسر نشد تا مذاکراتی رو در رو با شفر داشته باشد، وی به موازات مذاکرات مفصلی که با فدریکو پاستورلو مدیر برنامه های استراماچونی دارد،...

20 مهر 1399