مقالات گردشگری

آشنایی مردم با محصولات خلاق وصنایع فرهنگی، خلاق شو شرکت های خلاق را رایگان معرفی می نماید

پخش برنامه های تلویزیونی مانند خلاق شو و نسیم دانش با حمایت معاونت علمی و فناوری فرصتی فراهم نموده است تا محصولات ایران ساخت بدون هیچ هزینه ای به عموم مردم معرفی گردد.

1 مهر 1400

گروسی: امیدواریم به وسیله مصاحبه با ایران مسائل مورد اختلاف حل و فصل گردد

مدیرکل آژانس بین الملی انرژی اتمی ابراز امیدواری کرد که به وسیله گفت وگوی مستقیم، همکاری محور و سازنده با دولت نو ایران مسائل مورد اختلاف دو طرف حل و فصل گردد.

25 شهریور 1400

تور سفر ترکیه: قیمت پوشاک در ترکیه

خرید کردن یکی از عوامل برطرف استرس و در نتیجه خوشحالی و سرزندگی می باشد. اگر این خرید در سفر هم باشد که چه بهتر. اگر در زمان های حراج به ترکیه سری بزنید و از قیمت پوشاک در ترکیه اطلاع پیدا کنید، خواهید دید که می توانید تمام چیزهای مسرت بخش را با هم تجربه...

21 شهریور 1400

حذف کاربری ترافیکی از کمربند جنوبی مشهد ، مطالبه گری قانون مدار و شفاف به نتیجه رسید

سند توسعه شهری مشهد به صورت رسمی کاربری ترافیکی کمربند جنوبی را حذف نموده و این منطقه به اسم عرصه ای عمومی و پیاده مدار در اختیار مردم نهاده شد. این دستاورد با مطالبه گری مردمی براساس قانون و شفافیت به دست آمده است.

17 شهریور 1400

10 هتلی که برای تعطیلات زمستانی، دکوراسیون خارق العاده دارند

زمان تعطیلات سال نوی میلادی هتل های زیادی هستند که در سراسر آمریکا وجود دارند که روح سال نو را تازه نگه می دارند در زیر به چند مورد آنها اشاره می کنیم. بنابراین اگر برای تعطیلات خود در پی هتلی خاص می گشت این مقاله را از دست ندهید. در ادامه با مجله خبرنگاران...

7 شهریور 1400

همکاری استانداری خراسان رضوی و سازمان اورژانس برای ساخت پایگاه های اورژانس مورد احتیاج

کولیوند گفت: مقرر شد که استانداری خراسان رضوی، تعدادی پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی بسازد و سازمان اورژانس نسبت به تجهیز آن اقدام کند.

4 شهریور 1400

خبرنگاران سفر به قشم ممنوع شد

قشم- خبرنگاران- فرماندار قشم گفت: با توجه به شرایط قرمز کرونایی در قشم و ممنوعیت سفر در تعطیلات عید سعید فطر، سفر به این جزیره هم ممنوع شد.

2 شهریور 1400

علی نژاد: تا المپیک 2 پرداخت مالی به فدراسیون ها خواهیم داشت، انتخاب نیکخواه بهرامی به خاطر تجربه اش بود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: اوایل هفته آینده یک پرداخت مالی به فدراسیون ها خواهیم داشت و قبل از المپیک پرداخت دیگری انجام می دهیم.

31 مرداد 1400

تاسیس خانه ورشو در بروجرد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از تاسیس خانه ورشو به اسم زیر ساخت شهر ملی ورشو در تکیه موثقی شهر بروجرد اطلاع داد.

24 مرداد 1400

هر آنچه درباره فیلم گشت و گذار در جنگل 2 می دانیم

گشت و گذار در جنگل با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت، بعد از یک سال تأخیر به دلیل همه گیری کرونا در سینماها و اکانت ویژه دیزنی پلاس در دسترس است. داستان این فیلم که با پس زمینه موضوعی پارک دیزنی ساخته شده، به خاتمه رسیده است اما احتمالا آن قدر محبوب است...

17 مرداد 1400

جاهای دیدنی توکیو و جاذبه های گردشگری ژاپن

همانطور که می دانید توکیو مرکز شهر ژاپن است و یکی از مقاصد توریستی محبوب در میان افراد محسوب می شود. این شهر بیشترین جمعیت را در جهان دارد. شما می توانید از معابد موجود در آن بازدید کنید، از غذاهای خوشمزه آن بخورید و در بزرگترین بازارهای آن به خرید بپردازید.

5 مرداد 1400

بانک نقوش صنایع دستی مازندران تدوین می گردد

معاون صنایع دستی مازندران گفت: نقوش صنایع دستی مازندران جمع آوری و در قالب یک بانک اطلاعاتی تدوین خواهد شد.

5 مرداد 1400

روزنامه 8 صبح افغانستان: کابل در پی استفاده تبلیغاتی از سفر غنی به آمریکاست

روزنامه 8 صبح نوشت: در حالی که شرایط امنیتی افغانستان روز به روز رو به وخامت است، دولت افغانستان در پی استفاده تبلیغاتی از سفر اشرف غنی به آمریکاست.

31 تیر 1400

برای رئیس فدراسیون ایستاده دست خواهند زد، ناآگاهانه نقد نکنید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، خداداد افشاریان عضو هیأت رئیسه درباره فضای تازه مدیریتی فوتبال ایران گفت: تیم تازه مدیریتی فدراسیون فوتبال از این که مورد نقد جدی قرار بگیرد، واهمه و هراسی ندارد. منتهی باید برای تمام مردم و اعضای...

25 تیر 1400

ثبت ملی عکاسخانهژرژ یونانی آبادان

در نامه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که به امضای علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و محمدحسن طالبیان، معاون میراث فرهنگی رسیده آمده است: در اجرای ماده واحد قانون ثبت آثار ملی مصوب آذر 1352، بند (ج) ماده واحده قانون تشکیل...

24 تیر 1400

بازسازی اسناد تاریخی موزه شهرداری بروجرد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از حفاظت و بازسازی تعدادی اسناد تاریخی متعلق به موزه شهرداری بروجرد اطلاع داد.

24 تیر 1400

تایید اولین مورد کرونای دلتا در تایوان

اولین مورد گونه دلتای ویروس کرونا در تایوان باعث تشدید تدابیر کنترلی در این جزیره شده است.

21 تیر 1400

معاون گردشگری: با تور واکسن کرونا برخورد می کنیم

معاون گردشگری گفت: تبلیغ و اجرای تور با وعده واکسن کرونا فاقد وجاهت قانونی بوده و مطابق مقررات با آن برخورد خواهد شد.

16 تیر 1400

افتتاح نمایشگاه تخصصی پته کهن درکرمان

نمایشگاه تخصصی پته کهن کرمان به مناسبت هفته صنایع دستی با حضور مدیر کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان کرمان و رییس کمیسیون گردشگری، فرش و صنایع دستی اتاق بازرگانی این استان افتتاح شد.

15 تیر 1400

آمریکا به پیمان آسمان های باز با روسیه باز نمی شود

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری آسوشیتدپرس از اقدام دولت آمریکا در اطلاع به روسیه مبنی بر عدم بازگشت به پیمان آسمان های باز اطلاع داد.

13 تیر 1400
تعداد: (95)