انتقاد تند شهرام ناظری از صداوسیما

به گزارش دنیای ویدئو، شهرام ناظری، خواننده باسابقه کشورمان نسبت به رویکرد صداوسیما در قبال پخش بدون اجازه آثارش گله مند است.

انتقاد تند شهرام ناظری از صداوسیما

به گزارش ایسنا؛ ناظری در این زمینه گفت: صداوسیما چهل و دو سال است که بدون اجازه من و بدون رعایت حق و حقوق من از نظر حق انتشار و از نظر انسانی، به تجاوز خود ادامه داده است.

خواننده پیشکسوت موسیقی ایرانی انتقادش به صداوسیما را اینگونه ادامه داد: هر گونه اعتراضی که کردم جهت پخش نکردن آثارم از رادیو و تلویزیون تا امروز ترتیب اثری داده نشده است.

او در پاسخ به پرسش دیگری درباره آثار جدیدی که به عرصه موسیقی کشور عرضه خواهد نمود، گفت: چندین اثر نیمه تمام هست، ولی هیچ مرکزی یا موسسه ای نیست که فقط مخارج تهیه اثر را بپردازد.

شهرام ناظری در خرداد ماه سال جاری کنسرت آنلاین آوای دوست را در تالار وحدت اجرا کرد؛ کنسرتی که از نگاه او خالی از اشکال نبود. او پس از پخش این کنسرت در فضای مجازی، تاکید نموده بود که اگر می دانست ساز ها را قرار است از نمای دور نشان بدهند، بدون شک با این مساله و انجام آن به صورت جدی مخالفت می کرد.

خواننده نام آشنای کشورمان در آن موقع به رویکرد صداوسیما در قبال نمایش ساز اشاره و همین مساله را علت تمایل نداشتن به همکاری با صداوسیما، اسم نموده بود. به این ترتیب که گفته بود، عملکرد اینجانب در این سال ها به وضوح نشان می دهد که به علت همین نقطه نظر ها و اختلاف سلیقه ها که با صداوسیما داشته ام و اینکه در تلویزیون ساز ها را پشت اجسام مختلف پنهان می نمایند، در این دهه ها هیچگونه همکاری با رادیو و تلویزیون نداشته ام و حتی حق و حقوق طبیعی خودم را از صداوسیما دریافت ننموده ام.

منبع: فرارو
انتشار: 30 مهر 1400 بروزرسانی: 30 مهر 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 664

به "انتقاد تند شهرام ناظری از صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند شهرام ناظری از صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید