اعترافات جالب موسس اسنپ ، از محدودیت تماشای تلویزیون در کودکی تا نظم عجیب خانه در بزرگسالی

به گزارش دنیای ویدئو، ایوان اشپیگل موسس جوان و سرشناس اسنپ، در مصاحبه ای جالب اظهار نموده از کودکی مقرراتی سخت در خانه آنها حاکم بوده و هم اکنون نیز فردی منظم است.

اعترافات جالب موسس اسنپ ، از محدودیت تماشای تلویزیون در کودکی تا نظم عجیب خانه در بزرگسالی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اشپیگل و همسرش میراندا کر؛ چهره شناخته شده دنیای مد یک فرزند مشترک دارد و البته فرزندی 7 ساله هم دارند که حاصل ازدواج میراندا کر و اورلاندو بلوم بازیگر بریتانیایی تبار هالیوود است. این کودک هم اکنون با اشپیگل و مادرش زندگی می نماید و به گفته اشپیگل با قوانین خانواده نو کنار آمده است.

ایوان اشپیگل، مدیر اجرایی و موسس اسنپ در این خصوص می گوید: این نخستین بار است اعتراف می کنم اما من در دوران کودکی حتی حق نداشتم تنها تلویزیون دیدن کنم. بلکه مجبور بودم در ساعاتی مشخص و تحت نظارت والدینم پای تلویزیون بنشینم.

او شرح داده که در سنین رشد به طور کلی حق دیدنی تلویزیون را نداشته است. البته نکته جالب این است که او از این ماجراها به نیکی یاد می نماید و می گوید: واقعا فکر می کنم که این محدودیت ها ارزشمند بود و باعث شد که من زمان زیادی را صرف کنم تا چیزهایی بسازم، مطالعه کنم و خلاق تر باشم.

اما این سختگیری ها در نسل بعدی خانواده اشپیگل نیز جاری است. هم اکنون پسرخوانده هفت ساله اشپیگل حق ندارد بیشتر از روزی یک ساعت و نیم از زمان خود را صرف دیدنی مانیتور یا صفحه نمایش گوشی خود کند. اشپیگل می گوید نسبت به رفتار والدینش بسیار آسان گیر تر است چرا که والدین او یک سیاست بدون تلویزیون را اجرا می کرند و این سیاست تا پس از دوران نوجوانی وی ادامه داشته است.

نکته جالب این است که اشپیگل در شرایطی این محدودیت ها را اجرا می نماید که خود در حال حاضر روزانه 186 میلیون کاربر فعال دارد. البته او از این موضوع دفاع می نماید و می گوید مصاحبه و چت کردن در اسنپ به دیدنی تلویزیون ارجحیت دارد.

او به والدین توصیه نموده که هر چه سریعتر نرخ وابستگی بچه ها خود به تلویزیون را کاهش دهند.

منبع: انتخاب
انتشار: 6 دی 1401 بروزرسانی: 6 دی 1401 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 1011

به "اعترافات جالب موسس اسنپ ، از محدودیت تماشای تلویزیون در کودکی تا نظم عجیب خانه در بزرگسالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات جالب موسس اسنپ ، از محدودیت تماشای تلویزیون در کودکی تا نظم عجیب خانه در بزرگسالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید