ترافیک فوق سنگین در ورودی های شرقی مرکز

به گزارش دنیای ویدئو، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون ترافیکی فوق سنگین و پرحجم را در ورودی های شرقی مرکز شاهد هستیم.

ترافیک فوق سنگین در ورودی های شرقی مرکز

ایرج کهریزی، فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت و گو با فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم در شرق استان تهران، اظهار کرد: عبور وسایل نقلیه از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور هراز پرحجم و سنگین درجریان است اما در برخی منطقه ها این محور با پس زدگی بار ترافیکی روبرو هستیم.

وی با بیان اینکه تردد کامیون همچنان از محور هراز ممنوع است، گفت: تردد وسایل نقلیه از دو مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه سنگین و پرحجم درجریان است و در برخی از منطقه ها این محور مانند شهرهای گیلاوند، مهرآباد و گدوک با بار ترافیکی سنگین و با پس زدگی بار ترافیکی روبرو هستیم.

کهریزی ادامه داد: به دلیل تداخل دو محور هراز و فیروزکوه در شرق استان تهران، تردد انواع وسایل نقلیه در ورودی های شرقی تهران مانند آزادراه تهران-پردیس، محور قدیم جاجرود و گیلاوند فوق سنگین و با پس زدگی چندین کیلومتری ترافیک همراه است.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان رخ نداده، تاکید کرد: عبور و مرور وسایل نقلیه از دو دولاین رفت و برگشت محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم به دلیل حجم بالای بازگشت مسافران سنگین و پرحجم در جریان است و هم وطنان به مرور در حال عبور از این محورهای بزرگراهی هستند.

وی با اشاره به عوامل پلیس راه در سطح محورها حاضر بوده و نسبت به روانسازی ترافیک اقدام میکنند، مطرح نمود: هموطنان قبل از آغاز بازگشت از سفر شرایط راه ها را از طریق سامانه 141 اطلاعات راه ها پیگیری کرده و سپس وارد محورها شوند.

کهریزی یادآور شد: رعایت مدیریت زمان سفر و موکول نکردن بازگشت از مسافرت به روز و ساعات پایانی تعطیلات باعث کاهش بار ترافیکی و عدم رعایت این مورد موجب برخورد مسافران با ترافیک های فوق سنگین خواهد شد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه بیشترین آمار تصادفات در 20 کیلومتری مقاصد مسافران رخ میدهد، گفت: هم وطنان میتوانند با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت، صبر و شکیبایی در هنگام رانندگی و با رعایت حقوق شهروندی سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 فروردین 1402 بروزرسانی: 10 فروردین 1402 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 1054

به "ترافیک فوق سنگین در ورودی های شرقی مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک فوق سنگین در ورودی های شرقی مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید