دومین فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1401 از امروز

به گزارش دنیای ویدئو، فروش فوق العاده های ایران خودرو در حالی به مرحله سی وهفتم خود رسیده که در فروش هفتگی، چهار محصول (دو مدل پژو پارس. دو مدا راناپلاس) عرضه شده است؛ طبق روال طرح های هفتگی، مهلت ثبت نام از امروز (سه شنبه 30 فروردین ماه) به مدت سه روز خواهد بود و قرعه کشی آن یکشنبه هفته آینده (4 اردیبهشت ماه) برگزار می شود.

دومین فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1401 از امروز

به گزارش ایسنا، ایران خودرو اعلام کرده که در راستای اجرای طرح فروش محصولات خود به صورت هفتگی در سه شنبه ها، این هفته سی و هفتیمن مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات خود را برای چهار محصول پژو پارس سال با موتور XU 7 P، پژو پارس سال با موتور TU 5، راناپلاس و راناپلاس با موتور TU 5 P پانوراما و گیربکس شش سرعته دستی اجرا می کند.

در طرح قبلی که سی وششمین طرح فروش فوق العاده این گروه صنعتی بود، دو مدل خودرو تازه شامل پژو 207 اتوماتیک مجهز به گیربکس شش سرعته با رنگ قرمز و پژو 206 تیپ سه با سقف شیشه ای برای اولین بار، در کنار پژو پارس مجهز به موتور XU 7 P، پارس ELX با موتور TU 5، راناپلاس با موتور TU 5 پلاس سقف شیشه ای و همچنین مجهز به گیربکس شش سرعته دستی عرضه شد. در مجموع پنج میلیون و 218 هزار و 384 نفر برای 11 هزار و 750 دستگاه مشارکت کردند.

از این تعداد متقاضی، یک میلیون و 412 نفر برای 250 دستگاه پژو 206 تیپ سه با سقف شیشه ای، دو میلیون و 139 هزار و 691 نفر برای 1500 دستگاه پارس TU 5 ELX، یک میلیون و 185 هزار 81 نفر برای 7500 دستگاه پژو پارس (مجهز به موتور XU 7 P)، 559 هزار و 264 نفر برای پژو 207 اتوماتیک شش سرعته با ظرفیت 1400 دستگاه و در نهایت 330 هزار و 236 نفر برای 1100 دستگاه راناپلاس پانوراما ثبت نام کرده بودند. قرعه کشی طرح مذکور شنبه 20 فروردین ماه برگزار شد.

همزمان با این طرح سومین طرح حمایت از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای اختصاص خودرو به مادران برگزار شد که در مجموع 159 هزار و 623 نفر برای 11 هزار و 750 دستگاه خودرو ثبت نام کردند.

حال در فروش این هفته ایران خودرو همانطور که اشاره شد چهار محصول این شرکت برای فروش با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه شده است؛ متقاضیان این طرح از امروز (سه شنبه 30 فروردین ماه) به مدت سه روز (تا خاتمه روز پنجشنبه 1 اردیبهشت ماه) فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

با توجه به تعطیلی روز شنبه هفته آینده، مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی، یکشنبه (4 اردیبهشت ماه) با حضور کنندگان نهاد های نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح سه روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو خود مهلت خواهند داشت.

کماکان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که پیروز به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت نام کنند.

محدودیت های فروش فوق العاده نیز همچنان در این طرح اجرا می شود و بر این اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله 48 ماهه از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.

همچنین همزمان با این طرح، چهارمین مرحله فروش محصولات ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا بعدی آن ها از 19 آبان ماه 1400 به بعد به دنیا آمده باشند، اجرا خواهد شد.

مادران مشمول امکان ثبت نام یک دستگاه خودرو از محصولات ایران خودرو را خواهند داشت؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعه کشی تعیین خواهند شد. در غیر این صورت تمامی مادران مشمول که شرایط آن ها به تایید سازمان های ذی ربط خواهد رسید، امکان واریز وجه خودرو انتخابی را خواهند داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 900

به "دومین فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1401 از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین فروش فوق العاده ایران خودرو در سال 1401 از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید