شفر از پیشنهاد به استقلال پشیمان شد، آبی ها در بن بست یک آلمانی!

به گزارش دنیای ویدئو، به گزارش خبرنگاران، از آنجایی که به دلیل مخالفت کشور آلمان به دلیل شرایط کرونایی امکان سفر به این کشور برای احمد سعادتمند میسر نشد تا مذاکراتی رو در رو با شفر داشته باشد، وی به موازات مذاکرات مفصلی که با فدریکو پاستورلو مدیر برنامه های استراماچونی دارد، مذاکراتی را هم به وسیله ساشا برای تعامل با وینفرد شفر انجام داد.

شفر از پیشنهاد به استقلال پشیمان شد، آبی ها در بن بست یک آلمانی!

مدیرعامل استقلال ابتدا پیشنهاد تقسیط پرداخت مطالبات شفر را داد که سرمربی پیشین این تیم با شرط این که مبلغی به عنوان سود به اصل مبلغ اضافه گردد پیشنهاد آنها را پذیرفت.

اما وی یک روز پس از مطرح کردن این پیشنهاد و مشورت با وکلای خود از این تصمیم منصرف شد و به وسیله ساشا اعلام نمود نه حاضر به کاهش مبلغ مطالبات است و نه حاضر است در نحوه این پرداخت و زمانی که از سوی فیفا اعلام شده تجدید نظر کند.

مذاکرات مدیران باشگاه استقلال با شفر تا به امروز نتیجه دیگری نداشته و آبی ها فعلاً به سد محکم این مربی حرفه ای آلمانی برخورد نموده اند.

بنا به گفته ساشا، شفر به جهت انجام یک کار خیر در یکی از مناطق دور افتاده شمال آلمان به سر می برد و مذاکراتش را صرفاً به وسیله ساشا و یکی از وکلایش به وسیله مکالمات تلفنی و اینترنتی دنبال می نماید و تا به امروز حاضر نشده به صورت مستقیم با مدیران استقلال مصاحبه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 5

به "شفر از پیشنهاد به استقلال پشیمان شد، آبی ها در بن بست یک آلمانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر از پیشنهاد به استقلال پشیمان شد، آبی ها در بن بست یک آلمانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید