نوروزی نژاد: سرمربی اسپانیایی به بازیکنان ایمان دارد

به گزارش دنیای ویدئو، تهران (پانا) - ملی پوش لژیونر هندبال ایران باور قلبی سرمربی اسپانیایی تیم ملی به بازیکنان و تلاش های او را اتفاقی مثبت برای حرکت رو به رشد تیم ملی هندبال ایران ارزیابی کرد.

نوروزی نژاد: سرمربی اسپانیایی به بازیکنان ایمان دارد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون هندبال، پویا نوروزی نژاد، بازیکن تیم اینتراخت هاگن آلمان که همراه تیم ملی در تورنمنت قطر شرکت کرده بود، در مورد این تورنمت گفت: شرکت در چنین رقابت هایی می تواند به بازیکنان تیم ملی کمک کند تا در شرایط شبیه مسابقات قرار بگیرند تا بتوانند از نظر تیمی هماهنگ تر شوند و همچنین کادر فنی اشکالات و نقاط ضعف تیم را رفع کنند.

وی در مورد مانوئل مونتایا فرناندز، سرمربی تیم ملی هندبال نیز اظهار کرد: در این مدت کوتاه که از سرمربی تیم ملی شناخت پیدا کردم، متوجه شدم وی تمام تلاش خود را می کند تا تیم ملی نتیجه مطلوب بگیرد و همچنین بسیار مثبت اندیش است و به بازیکنان باور قلبی دارد.

نوروزی نژاد که در فصل گذشته در تیم کوبورگ حضور داشت، در مورد انتخاب تیم فعلی خود نیز گفت: احساس کردم باید تغییر مثبتی در زندگی ورزشی ام ایجاد کنم، بنابراین طی مشورتی که با مدیر برنامه ام داشتم، تصمیم گرفتم به اینتراخت هاگن بپیوندم.

ملی پوش هندبال ایران درباره سطح لیگ هندبال آلمان نیز گفت: به نظرم آلمان بهترین لیگ هندبال جهان را دارد. علاوه بر آنکه تیم ها از لحاظ شرایط حرفه ای در سطح بالایی قرار دارند، بازی ها بسیار سخت و فشرده برگزار می شود تا بازیکنان در سطح بالایی از آماده سازی قرار گیرند و این امر باعث می شود تیم ها هر هفته سطح بالایی از هندبال را در زمین به نمایش بگذارند.

وی در پاسخ به این سوال که بسکمک در جامعه هندبال پویا نوروزی نژاد را با میکل هانسن مقایسه می کنند نیز گفت: باعث افتخار من هست با بازیکن بزرگی مانند میکل هانسن مقایسه شوم. ستاره تیم ملی دانمارک، یکی از بهترین بازیکنان هندبال به شمار می آید و برای من نیز الگویی است که از هر لحاظ کامل بوده و می شود چیزهای زیادی از بازی او یاد گرفت.

ملی پوش هندبال ایران ادامه داد: یکی از برنام های من این است که هر روز متمرکزتر کار کنم تا بتوانم به بالاترین سطحی که هر بازیکنی مانند میکل هانسن به آن رسیده، چه از لحاظ باشگاهی و چه تیم ملی نزدیک شوم.

نوروزی نژاد با اشاره به موفقیت لژیونرهای هندبال ایران در سال های اخیر، خاطر نشان کرد: هر زمان خبر خوبی از موفقیت بازیکن های ایرانی شاغل در لیگ های خارجی می شنوم، هم بسیار راضی می شوم و هم به این بازیکنان افتخار می کنم، زیرا از شرایط سخت یک بازیکن در یک کشور خارجی و تلاش برای موفقیت خبر دارم و می دانم این موفقیت ها در چه شرایطی سختی حاصل می شوند.

وی در خاتمه با اشاره به جهت رو به رشد هندبال ایران اظهار کرد: هندبال ایران جهت خوبی را طی می کند و هندبالیست های جوان همواره در پی پیشرفت باشند و وقتی هدف گذاری می کنند، تمام تلاش خود را برای رسیدن به هدف خود به کار ببندند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 720

به "نوروزی نژاد: سرمربی اسپانیایی به بازیکنان ایمان دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی نژاد: سرمربی اسپانیایی به بازیکنان ایمان دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید