وزش باد و رگبار پراکنده در بیشتر نقاط کشور

به گزارش دنیای ویدئو، طبق پیش بینی سازمان هواشناسی در دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران و بعلاوه در دامنه های زاگرس در استان های همدان، مرکزی، قم و شمال اصفهان ابرناکی گاهی وزش باد و رگبار پراکنده دور از انتظار نیست.

وزش باد و رگبار پراکنده در بیشتر نقاط کشور

طی 24 ساعت آینده در منطقه های از جنوب سیستان وبلوچستان شرق و شمال هرمزگان جنوب و غرب کرمان شمال فارس بویژه در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید رخ می دهد. در سایر منطقه ها کشور جوی آرام و پایدار حاکم است. علاوه بر این منطقه ها در ارتفاعات شمال آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی بارش خفیف و پراکنده پیش بینی می گردد.

چهارشنبه در ارتفاعات شمال هرمزگان و جنوب کرمان شمال فارس بعضی نقاط اصفهان و شرق کهگیلویه وبویراحمد رگبار پراکنده دور از انتظار نیست بعلاوه در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و کرمانشاه ابرناکی و بارش پراکنده رخ می دهد. پنجشنبه با گذر موج تراز میانی جو از شمال غرب کشور در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و شمال کرمانشاه رگبار باران و رعدوبرق گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گردوخاک پیش بینی می گردد. همچین در دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران و بعلاوه در دامنه های زاگرس در استان های همدان، مرکزی، قم و شمال اصفهان ابرناکی گاهی وزش باد و رگبار پراکنده دور از انتظار نیست.

آدینه در ارتفاعات واقع در شمال غرب کشور و شنبه در شمال آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان ابرناکی و وزش باد گاهی بارش پراکنده رخ می دهد و در سایر منطقه ها جوی آرام و پایدار استقرار می یابد. بعلاوه امروز شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و غرب دریای عمان مواج است.

خبرنگاران مالی راه و شهرسازی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 شهریور 1401 بروزرسانی: 31 شهریور 1401 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 970

به "وزش باد و رگبار پراکنده در بیشتر نقاط کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد و رگبار پراکنده در بیشتر نقاط کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید