یکتا ناصر جلوی عصبانیت خود را نتوانست بگیرد، عکس

به گزارش دنیای ویدئو، خبرنگاران: یکتا ناصر پست تندی را در اینستاگرام خود در اعتراض به کودک همسری به اشتراک گذاشت.

یکتا ناصر جلوی عصبانیت خود را نتوانست بگیرد، عکس

یکتا ناصر در 12 آبان 1357در شهر تهران به دنیا آمد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. یکتا ناصر در نیسان آبی نقش آفرینی نموده است. یکتا ناصر یک دختر به نام سوفیا دارد. رشته تحصیلی یکتا ناصر مهندسی محیط زیست بوده است. در ادامه عکسی از یکتا ناصر را در 12 سالگی مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگاران، یکتا ناصر بازیگر مطرح سریال نیسان آبی و همسر منوچهر هادی در اینستاگرامش واکنش تندی نسبت به موضوع کودک همسری نشان داد.

یکتا ناصر پست زیر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:

امروز مطلبی خواندم در خصوص اظهار نظرات بعضی مسئولین در رابطه با کودک همسری که اذعان داشتند دختران بالای سیزده سال کودک همسر محسوب نمی شوند

اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد این بود که یاد خاطره ای افتادم از دوران چهارده یا پانزده سالگی خودم آن موقع که یافته هایی پیدا کردم خیلی خیلی اندک در خصوص پیوند زناشویی و ازدواج.

اولین واکنشم این بود که به مادرم با غمی عمیق گفتم : من هیچوقت ازدواج نمیکنم .او هم گفت من هم وقتی به سن تو بودم همین را میگفتم بعدها پی بردم که حتما می دانست و درک می کرد که چرا می گویم

کاری به مسائل تربیتی آن موقع و اکنون ندارم که حتما مهم است کاری به این هم ندارم که اساسا برای ازدواج به ویژه در دوران کنونی چه مقدار از بلوغ فکری و روحی و …مهم است که قطعا هست ولی آیا کامل شدن بلوغ جسمی هم لازم نیست؟!!

آقایان احیانا لازم نمی بینند که در این زمینه با متخصصان علمی مشورتی داشته باشند؟!!من کارشناس نیستم اما زنم، دخترم، مادرم، انسانم و میدانم که اگر در حدود سیزده سالگی قرار بر ازدواجم بود وای که چه شکنجه عظیمی بود.شاید باشند مادران و مادربزرگ ها یا همنسلانمان که در کودکی عروس شدند و احساس خوشبختی دارند که البته تردید دارم در ربط احساسشان و سن ازدواجشان ولی آیا این قانون به شکل عام هم صادق است؟!

آقایان آیا میدانید دختر بچه هایی که در کودکی ازدواج می نمایند فقط از نظر جانی و سلامتی جسمی در معرض چه آسیب هایی هستند؟!

کاری به این ندارم که اگر از آن هم عبور نمایند ممکن است متحمل چه مشقات روحی شوند . آیا زمان آن نرسیده که در تفسیر اصطلاح ناموس پرستی تجدید نظری کنیم.

پ.ن: در این عکس من هشت سال و یازده ماهه ام

منبع: رکنا
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 786

به "یکتا ناصر جلوی عصبانیت خود را نتوانست بگیرد، عکس" امتیاز دهید

1 کاربر به "یکتا ناصر جلوی عصبانیت خود را نتوانست بگیرد، عکس" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکتا ناصر جلوی عصبانیت خود را نتوانست بگیرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید