باز شدن پای بهلول به معمای ناپدید شدن 15 ساله یک زن

به گزارش دنیای ویدئو، بهلول مرد میانسالی که حدود یک سال و نیم قبل دختر 15 ساله ای به نام شیما را ربوده و در خانه اش به قتل رسانده و جسدش را در باغچه خانه یک پیرزن دفن کرده بود حالا احتمال جنایتی دیگر در پرونده اش مطرح شده است.

باز شدن پای بهلول به معمای ناپدید شدن 15 ساله یک زن

به گزارش ایران، چند روز قبل مرد میانسالی به پلیس رفت و از ناپدید شدن دوستش و همسر وی خبر داد و گفت: سال قبل بهلول دوست معتادی به نام اردشیر داشت که بعد از مدتی کارتن خواب شد. اردشیر، اما بعد از مدتی ناپدید شد و خانواده اش برای پیدا کردن او به خیلی جا ها سر زدند، اما نتوانستند از او رد و نشانی به دست بیاورند.

او ادامه داد: همان موقع ها بود که همسر اردشیر متوجه شد که اردشیر و بهلول باهم دوست هستند و آخرین بار باهم دیده شده اند. برای همین همسر اردشیر به سراغ بهلول رفت تا ردی از شوهرش به دست بیاورد، اما زن جوان هم ناپدید شد. آن زمان فرزندان اردشیر کوچک بودند با این حال برای یافتن پدر و مادرشان خیلی تلاش کردند، اما به نتیجه نرسیدند. بعد هم که بزرگتر شدند به خارج از کشور رفتند.

او گفت: چند روز قبل که من روزنامه ها را می خواندم، خبر جنایت بهلول را خواندم. به بهلول شک کردم چرا که همسر اردشیر آخرین بار به دیدن بهلول رفته بود. با خودم گفتم وقتی بهلول دختر نوجوانی را به قتل می رساند، ممکن است که همسر اردشیر را هم کشته باشد. با اطلاعاتی که مرد میانسال به پلیس داد، بازپرس جنایی دستور تحقیق برای یافتن اطلاعی از سرنوشت زوج گمشده را صادر کرد تا معین شود که بهلول در ناپدید شدن این زن و شوهر نقش داشته است یا خیر.

منبع: فرارو
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 238

به "باز شدن پای بهلول به معمای ناپدید شدن 15 ساله یک زن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باز شدن پای بهلول به معمای ناپدید شدن 15 ساله یک زن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید