آنالیز کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا

به گزارش دنیای ویدئو، در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ایران، کسب و کارها و چالشهای حوزه انرژی تجدیدپذیر مورد آنالیز قرار می گیرد.

آنالیز کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا

به گزارش خبرگزاری مالی ایران ، پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی انرژیهای تجدیدپذیر ایران توسط انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و وزارت نیرو و ساتبا در تاریخ 26 آذرماه امسال به صورت وبینار و نمایشگاه مجازی برگزار می گردد.

دکتر سید مسلم موسوی درچه مدیر عامل انجمن انرژی های تجدید پذیر در این خصوص به مهر گفت: این کنفرانس و نمایشگاه مجازی با هدف آنالیز چالش های پیشروی توسعه انرژی های تجدیدپذیر و ارائه راهکارهای بهبود فضای کسب و کار این حوزه در دوران کرونا و تحریم برگزار خواهد شد.

به گفته وی، از برنامه های اصلی این کنفرانس به اعطای جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر، آنالیز بازار توسعه انرژی-های تجدیدپذیر و راهکارهای تحول آن، آنالیز فرایند توسعه تکنولوژی انرژیهای تجدیدپذیر در جهان با حضور سخنرانان خارجی می توان اشاره نمود.

مدیر عامل انجمن انرژی های تجدیدپذیر ادامه داد: اولین نمایشگاه مجازی در حوزه انرژیهای تجدیدپذیر نیز با توجه به شرایط کرونا در کشور برگزار می گردد، به گونه ای که غرفه ها و فضای نمایشگاه به صورت سه بعدی مدل سازی شده و مشارکت کنندگان ضمن دریافت این غرفه ها، امکان معرفی محصولات یا خدمات خود، اشتراک گذاری فیلم، عکس و کاتالوگ در غرفه خود را خواهند داشت.

وی اضافه نمود: در این نمایشگاه مجازی، امکان گفت و گو و چت بازدید کنندگان از غرفه، حضور در رویدادهای مجازی و برقراری جلسات با سرمایه گذاران و مشاوران و فعالان حوزه های انرژی تجدیدپذیر به صورت غیر حضوری پیش بینی شده است.

وی از فراخوان شرکت در دومین جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر اطلاع داد و گفت: به منظور ایجاد بستری مناسب جهت معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی های تجدیدپذیر کشور با همت انجمن انرژی های تجدیدپذیر ایران و حمایت وزارت نیرو و ساتبا و مشارکت دیگر انجمن های مرتبط، جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر به فعالان این حوزه اعطا می گردد.

به گفته موسوی، در دومین دوره از این جایزه ملی، پروژه برتر انرژی های تجدیدپذیر، سازمانهای عمومی و دولتی، تولیدکنندگان تجهیزات انرژی های تجدیدپذیر، شرکتهای توانمند EPC (کوچک مقیاس و عظیم مقیاس)، شرکت های برق منطقه ای و شرکت های توزیع برق، شخصیت علمی تأثیرگذار، پژوهشگر جوان برتر از دریافت کنندگان این جایزه خواهند بود.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 128

به "آنالیز کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز کسب و کارهای انرژی تجدیدپذیر در دوران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید