خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال شد

به گزارش دنیای ویدئو، رئیس فدراسیون والیبال در حکمی امیر خوش خبر را به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال مردان ایران منصوب کرد.

خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی در حکمی امیر خوش خبر را به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال مردان ایران منصوب کرد.

خوش خبر از سال 1385 فعالیت در والیبال را از باشگاه صنام شروع کرد و در همان سال نیز به عنوان سرپرست تیم ملی مردان ایران انتخاب شد.

وی در این مدت 16 سال در تمامی رویدادهای آسیایی و دنیای مردان والیبال ایران را به عنوان سرپرست تیم ملی همراهی و افتخارات متعددی در این مدت کسب نموده است. خوش خبر دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است و سابقه 27 سال کار در وزارت ورزش و جوانان فعلی و سازمان تربیت بدنی قبلی را دارد.

امیر خوش خبر در مورد ادامه فعالیت خود در تیم ملی والیبال گفت: خدا را شاکرم که تیم ملی والیبال ایران از سال 1385 که مسئولیت سرپرستی آن را بر عهده گرفته ام، فرایند رو به رشدی را طی نموده و در حال حاضر تیم دنیای و مورد احترام قدرت های والیبال دنیا است. امیدوارم بتوانم باز هم نقش موثری در این راه داشته باشم.

سرپرست تیم ملی والیبال توضیح داد: سال جاری نیز تابستانی طولانی، سخت و حساسی در پیش داریم و باید با برنامه ریزی دقیق و کوشش زیاد بتوانیم تمام شرایط را برای اجرای برنامه های کادر فنی مهیا کنیم تا بازیکنان در شرایط مطلوب و ایده آل وارد مسابقات قهرمانی دنیا و بازی های آسیایی شوند.

خوش خبر درباره زمان شروع اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت: بر اساس برنامه تدوین شده از سوی بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی، نخستین اردوی آماده سازی از 16 فروردین سال 1401 شروع خواهد شد و حدود 35 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت می شوند که بازیکنان در دو تیم الف و ب تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی شروع خواهند کرد. بازیکنان طبق نظر سرمربی تیم ملی بر اساس عملکرد و پست ها در دو تیم تقسیم و جابجا خواهند شد که اسامی آنها پس از سرانجام لیگ برتر از سوی عطایی اعلام می گردد.

سرپرست تیم ملی در مورد اردوی برون مرزی و ملاقاتهای تدارکاتی تیم ملی نیز گفت: سرمربی تیم ملی درخواست اردو و ملاقاتهای تدارکاتی برای تیم ملی داشتند و نظرشان اردو در فرانسه و ملاقات محبت آمیز با تیم ملی این کشور بود که ما از همین امروز با فدراسیون والیبال فرانسه وارد مذاکره شدیم. اگر شرایط مهیا گردد قبل از حضور در هفته نخست لیگ ملت ها دو بازی محبت آمیز با تیم ملی والیبال فرانسه خواهیم داشت، اما هنوز این برنامه نهایی نشده است. در صورت توافق این بازی ها انجام خواهد شد و سپس وارد ماراتن لیگ ملت های والیبال خواهیم شد.

وی اضافه نمود: پس از لیگ ملت ها در صورت نهایی شدن حضورمان در جام واگنر به لهستان خواهیم رفت و سپس وارد مسابقات قهرمانی دنیا خواهیم شد و پس از آن برای کسب مدال طلای بازی های آسیایی به چین خواهیم رفت. این برنامه فشرده نیازمند تدارکات و حمایت خوب است که تمام کوششمان را در این راه خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1401 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 861

به "خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید