ضدعفونی کننده حاوی نشانگر زیستی راهی بازار می شوند

به گزارش دنیای ویدئو، داتز نانو با انعقاد قراردادی، امتیاز توزیع ضدعفونی کننده های حاوی نشانگر های زیستی را دریافت کرد.

ضدعفونی کننده حاوی نشانگر زیستی راهی بازار می شوند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، شرکت داتز نانو (Dotz Nano) توافق نامه ای برای توزیع ضدعفونی کننده ضدویروس با زوهر دالیا (Zohar Dalia) امضا می نماید.

این توافق نامه ها شامل یک قرارداد تهیه انحصاری است که در آن داتز نانو نشانگر های مولکولی خود را برای استفاده در مواد ضدعفونی کننده رهش زوهر دالیا در اختیار این شرکت قرار می دهد.

این توافق نامه در واقع یک قرارداد برای توزیع غیرانحصاری است که در آن داتز نانو این امکان را پیدا می نماید تا ضدعفونی کننده شرکت زوهر دالیا را در سطح جهانی معرفی و عرضه کند. براساس این توافق نامه قرار است داتز نانو به مدت پنج سال توزیع این محصولات را به عهده داشته باشد.

V-SRD یک ضدعفونی کننده مبتنی بر هیدروژن پراکساید است که قادر به از بین بردن ویروس ها است. در این ضدعفونی کننده از نشانگر های امنیتی شرکت داتز نانو استفاده شده است.

این توافق نامه به دنبال یک برنامه پایلوت موقت انجام شد که در آن داتز نانو یک هزار لیتر ضدعفونی کننده زوهر دالیا را با نشانگر های خود علامت گذاری کرده تا چگونگی ضدعفونی کردن یک فرودگاه را ردیابی و تأیید کند.

مسئولان شرکت داتز نانو می گویند اگرچه انتظار نمی رود توافقات با زوهر دالیا تأثیر فوری بر درآمد آن ها داشته باشد، اما پتانسیل قابل توجهی برای بهبود شرایط درآمدی این شرکت دارد.

زوهر دالیا یکی از شرکت های تابعه انجمن کشاورزی Zohar Dalia Cooperative Agricultural Association است و یکی از بزرگترین تولیدکننده های مواد شوینده و تمیز کننده است.

برنی بروکس مدیرعامل داتز نانو می گوید: توافق نامه ما با زوهر دالیا بیشتر به کاربرد گسترده فناوری احراز هویت داتز نانو اشاره دارد و هیئت مدیره معتقد است که این موضوع روی افزایش ارزش سهام ما تاثیر مثبت خواهد داشت. از آنجا که جهان درگیر بیماری کرونا است، ضدعفونی کردن فضا های عمومی به درستی و با استاندارد بالا اهمیت زیادی دارد. توانایی تأیید سطح بهداشت که توسط برچسب های شرکت داتز نانو امکان پذیر می گردد، آرامش بیشتری را برای مصرف کنندگان فراهم می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 469

به "ضدعفونی کننده حاوی نشانگر زیستی راهی بازار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدعفونی کننده حاوی نشانگر زیستی راهی بازار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید