نظام جبران خدمات شبکه فروش نیازمند اصلاح جدی است

به گزارش دنیای ویدئو، نشست هم اندیشی شبکه فروش استان خوزستان با حضور رئیس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران، مدیران ارشد صنعت بیمه، نمایندگان و کارگزاران شبکه فروش این استان به میزبانی بیمه تجارت نو امروز، 12 بهمن در اهواز برگزار گشت.

نظام جبران خدمات شبکه فروش نیازمند اصلاح جدی است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی، مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو در این مراسم حق بیمه تولیدی صنعت بیمه درسال 98 را بیش از 60 هزار میلیارد تومان اعلام کرده و گفت: از این رقم حدود 46 هزار میلیارد تومان یعنی معادل 77 درصد، حاصل تلاش شبکه فروش بوده، هرچندکه کارمزد دریافتی فعالان این بخش چندان هم متناسب با زحمات آنها نیست.

نیما نوراللهی، با اشاره به اینکه طبق محاسبات متوسط کارمزد هر کننده و کارگزار ماهانه رقم تقریبی 4 میلیون تومان است، تاکید داشت: پس از کسرحقوق پرسنل وسایر هزینه های جاری به خصوص در شرایط تورمی فعلی،حداقل درآمد هم برای کنندگان و کارگزاران محقق نمی شود.

مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو در این راستا خواستار تصحیح و اصلاح مواد 14 و 15 آیین نامه 83 شده و اظهار کرد: برای هرچه عادلانه تر شدن نرخ کارمزد فعالان شبکه فروش، انتظار می رود این اختیار به هیئت مدیره شرکتها تفویض شود تا آنها نیز نسبت به این امر مهم و بر اساس ارزش پرتفوی تصمیم گیری کنند.

طرح مطالبات

در این دیدار که تعداد قابل توجهی از کنندگان وکارگزاران حضور داشتند، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فرصتی ایجاد شد تا مسائل و مسائل موجود شبکه فروش به عنوان خط مقدم شرکت های بیمه، مطرح و بررسی شود.

که در ادامه رئیس کل بیمه مرکزی و دبیر کل سندیکای بیمه گران هم پس از شنیدن مطالبات کنندگان و کارگزاران شبکه فروش، درسخنانی به سوالات آنها پاسخ دادند.

نرگس باران

درحاشیه برنامه مذکور، ساعت 9 و 33 دقیقه مصادف با 12 بهمن سال 57 لحظه ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن، شاخه های گل نرگس میان حضار توزیع شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 303

به "نظام جبران خدمات شبکه فروش نیازمند اصلاح جدی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظام جبران خدمات شبکه فروش نیازمند اصلاح جدی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید