کنفرانس ویدئویی صدر اعظم اتریش و رئیس کمیسیون اروپا با موضوع کرونا

به گزارش دنیای ویدئو، صدر اعظم اتریش و رئیس کمیسیون اروپایی در کنفرانسی ویدئویی از شروع قریب الوقوع واکسیسناسیون علیه کرونا خبر داده و آینده مبارزه با ویروس کرونا را روشن دانستند.

کنفرانس ویدئویی صدر اعظم اتریش و رئیس کمیسیون اروپا با موضوع کرونا

با ما سفر کنید و با لحظه آخری اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه اتریشی وینر سایتونگ، اورزو لا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپایی و سباستین کورتس، صدر اعظم اتریش با توجه به تایید قریب الوقوع واکسن های کرونا در اتحادیه اروپا چراغ در خاتمه تونل مبارزه با بحران کرونا را روشن ارزیابی کردند.

فون در لاین اعلام نمود که اتحادیه اروپا حدود دو میلیارد دوز واکسن کرونا خواهد داشت. به گفته وی اتریش بیش از احتیاج خود و حدود 2 درصد از دوزهای واکسن های این اتحادیه را دریافت خواهد نمود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سباستین کورتس هم اعلام نمود که هدف اتریش این است که تا تابستان 2021 دوباره بتواند به شرایط نرمال باز گردد. وی از رئیس کمیسیون اروپایی بابت اقداماتش در دوران بحران کرونا تشکر کرد.

فون در لاین اعلام نمود که اولین واکسیناسیون در اروپا احتمالا دردسامبر آغاز خواهد شد. صدر اعظم اتریش هم ابراز امیدواری کرد که در این کشور هم اولین گروه ها در ژانویه واکسینه شوند. وی کادر بهداشت و درمان، افراد مسن و بویژه افراد آسیب دیده از این بحران را از اولویت ها برای دریافت واکسن کرونا نامید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی ابراز امیدواری کرد که با آغاز واکسیسناسیون کشور به صورت گام به گام به شرایط نرمال بازگردد. کورتس ابراز امیدواری کرد که تا تابستان بخش قابل توجهی از مردم علیه کرونا واکسینه شوند.

فون در لاین هم با تاکید بر اینکه اروپا هنوز در مرحله دشواری واقع شده است در عین حال اعلام نمود: ما می دانیم که می توانیم این ویروس را شکست دهیم.

صدر اعظم اتریش همچنان از مردم استقامت و پایداری در شرایط موجود را درخواست نموده و چند ماه آینده را همراه با محدودیت ها و قواعد سخت برای مهار کرونا دانست. وی ابراز اطمینان کرد که در اروپا و اتریش تنها یک واکسن با ایمنی صد در صدی تایید گردد.

صدر اعظم اتریش همچنین کمیسیون اروپایی را بابت اقدام به تهیه واکسن های بیشتر برای تامین و حمایت از همسایگان اروپایی در این راستا تمجید کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 172

به "کنفرانس ویدئویی صدر اعظم اتریش و رئیس کمیسیون اروپا با موضوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس ویدئویی صدر اعظم اتریش و رئیس کمیسیون اروپا با موضوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید