آبرامز مدعی افزایش فشار بر ایران شد

به گزارش دنیای ویدئو، الیوت آبرامز نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران بدون توجه به سرنوشت برایان هوک سلف خود، مدعی افزایش بیشتر فشار بر ایران در روزها و هفته های آینده شد.

آبرامز مدعی افزایش فشار بر ایران شد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، الیوت آبرامز در پاسخ به سوال کریستین امان پور مجری سی ان ان در خصوص آنکه ترامپ از توافق برجام خارج شد اما هم اکنون توافق بهتر که وی وعده داده بود کجاست؟ گفت: زیرا خبرنگارانن (ایران) دیگر نمی توانند برای چهار سال دیگر تحمل بیاورند، آنها آماده ورود به مذاکره خواهند بود، ما در روزها و هفته های آینده فشار را افزایش خواهیم داد.

وی در حالی مدعی افزایش فشار بر ایران می گردد که به نظر می رسد هیچ آگاهی در خصوص خروج مفتضحانه برایان هوک نماینده سابق آمریکا در امور ایران ندارد.

هوک نیز برای سالیان سال مدعی پیش برد سیاست فشار حداکثری دولت آمریکا علیه ایران بود اما در آخر کسی که از دور بازی حذف شد آن قدرت ایران نبود بلکه حذف برایان هوک از کابینه دولت ترامپ بود.

مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا 25 مرداد 97 تشکیل یک کارگروه علیه ایران با عنوان گروه اقدام ایران را در دولت آمریکا اعلام و برایان هوک مدیر طراحی سیاست وزارت خارجه را به عنوان مدیر این گروه منصوب کرد.

پمپئو در سخنرانی خود وظایف گروه اقدام ایران را مدیریت، آنالیز و هماهنگی تمام جنبه های فعالیت های وزارت خارجه درباره ایران و گزارش مستقیم به شخص وزیر خارجه مطرح کرد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 78

به "آبرامز مدعی افزایش فشار بر ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبرامز مدعی افزایش فشار بر ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید