از اعتراض بازیکنان استقلال تا استوری بوقچی که حاشیه ساز شد!

به گزارش دنیای ویدئو، خبرگزاری خبرنگاران- پس از انتها دربی پایتخت، ابتدا کاپیتان استقلال و پس از آن هم چند بازیکن دیگر این تیم مقابل رسانه ها قرار گرفتند و به شدت از سیاست های اقتصادی این باشگاه انتقاد کردند.

از اعتراض بازیکنان استقلال تا استوری بوقچی که حاشیه ساز شد!

به گزارش خبرنگاران، بازیکنان استقلال ضعف مدیران و اعضای هیئت مدیره را عامل اصلی عدم دریافت به موقع و مطالبات خود تلقی نموده و مدعی شدند اگر باشگاه استقلال سر موعد مقرر دستمزد نفرات را بپردازد، بازیکنان اصلاً احتیاجی به دریافت پاداش باشگاه ندارند.در همین خصوص نیز پنج شنبه باشگاه استقلال رسماً اظهار داشت قسمتی از مطالبات بازیکنان پرداخت شده ولی ظاهراً این مسئله زمینه ساز اعتراض مجدد آبی پوشان شده است.

نکته اول در خصوص پرداخت یک آخر هفته به استقلالی ها اینکه فقط شامل حال بازیکنان شده و مربیان از آن محروم بودند.ظاهراً با توجه به فضای ایجاد شده و اعتراض بسیار گسترده بازیکنان استقلال، قرار شد فعلاً برای حفظ آرامش تیم مبلغی به حساب همه بازیکنان واریز گردد و کادر فنی در لیست انتظار قرار بگیرند تا هر وقت اوضاع اقتصادی بهتر شد، زمینه برای پرداخت به آنها نیز فراهم گردد.مدیران باشگاه بر این باورند که مربیان شرایط را بهتر درک می نمایند و هرگز مانند بازیکنان اعتراض خود را با آن شکل رسانه ای نخواهند کرد.

استقلال پول داد ولی این پرداخت باز هم موجب ناراحتی و اعتراض بازیکنانش شده است.از قرار معلوم، استقلالی ها به سه دسته تقسیم شدند و هر کدام با توجه به عوامل گوناگون، 3،5 و 7 درصد از کل مبلغ قرارداد این فصل خود را دریافت کردند.رقمی که دریافت آن باعث ناراحتی و اعتراض شاگردان محمود فکری شد.آنها تأکید دارند باشگاه می خواست قبل از دربی پایتخت همین مبالغ را به حسابشان واریز کند ولی بازیکنان تحت هیچ شرایطی زیر بار نرفتند و پس از سرانجام مسابقه با پرسپولیس با مصاحبه های تند انجام دادند اما با این وجود باز هم باشگاه دقیقاً همان ارقام را پرداخت کرد. برخی از بازیکنان استقلال در اعتراض به سیاست باشگاه می گویند :طوری در رسانه ها حرف از پرداخت به ما زده شده که انگار هر کدام چند صد میلیون تومان دریافتی داشته ایم ولی واقعیت امر این است که ما به جای باشگاه از رقم ناچیزی که پس از مدت ها بدقولی به حسابمان واریز شد،خجالت می کشیم.به رسانه ها و طرفداران گفتند قسمتی از مطالبات بازیکنان پرداخت شده ولی چرا نمی گویند چند در صد از آن را داده اند؟ باشگاه دقیقاً همان میزان پرداخت نموده که می خواست قبل از دربی بدهد ولی ما اعتراض کردیم و این پول را نپذیرفته بودیم.

بعد از سرانجام دربی، تصویری از بوقچی های استقلال کنار محمود فکری در هتل المپیک منتشر و شایعه شد سرمربی استقلال برای بوقچی های تیم ضیافت شام تدارک دیده است. اگرچه نزدیکان فکری این شایعه را تکذیب نموده و مدعی شدند بوقچی ها فقط مقابل هتل با سرمربی استقلال عکس یادگاری گرفتند اما به خاطر انتشار عکس ها در فضای مجازی، شایعه شد فکری به بوقچی ها شام داده است.

حالا یکی از بوقچی های استقلال عکسی از خودش کنار محمود فکری در حاشیه تمرین استقلال منتشر و با طعنه و به تمسخر، ادعا نموده با فکری ناهار هم خورده است. محمود فکری هم در این تصویر کنار بوقچی ژست گرفته، لبخند می زند!

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 274

به "از اعتراض بازیکنان استقلال تا استوری بوقچی که حاشیه ساز شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اعتراض بازیکنان استقلال تا استوری بوقچی که حاشیه ساز شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید