امکان استفاده اعضای باشگاه کتاب خوانی از یارانه 70 درصدی خرید کتاب الکترونیک

به گزارش دنیای ویدئو، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با توجه به شرایط موجود کشور (در پی همه گیری ویروس کرونا) و برای تسهیل و تسریع دسترسی اعضای باشگاه های کتابخوانی به کتاب های دلخواه، دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری طاقچه و دانی (پلتفرم های کتاب الکترونیک) امکان خرید کتاب الکترونیک را فراهم کرده است.

امکان استفاده اعضای باشگاه کتاب خوانی از یارانه 70 درصدی خرید کتاب الکترونیک

در این طرح، اعضای باشگاه های کتابخوانی با وارد کردن کد ملی می توانند از مزایای عضویت در کتابخانه دیجیتال(دسترسی به 3500 کتاب صوتی و متنی به مدت یکسال) یا خرید کتاب الکترونیک با تخفیف 70 درصد (30 درصد تخفیف از طرف معاونت امور فرهنگی و 40 درصد تخفیف از طرف پلتفرم) استفاده کنند.

همچنین امکان خرید کتاب به شیوه مرسوم و از طریق کتابفروشی های عضو طرح همچنان بر قرار است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانند به وبسایت شبکه ترویج کتابخوانی به آدرس الکترونیک http://bookpromotion.ir/ مراجعه کنند.

دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی دارد تا با همه پلتفرم ها و انتشاراتی که در حوزه مجازی و ادبیات کودک و نوجوان فعال هستند برای دسترسی راحت تر و بهتر بچه ها ایران به کتاب های کودک و نوجوان همکاری نماید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 2 خرداد 1400 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 455

به "امکان استفاده اعضای باشگاه کتاب خوانی از یارانه 70 درصدی خرید کتاب الکترونیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان استفاده اعضای باشگاه کتاب خوانی از یارانه 70 درصدی خرید کتاب الکترونیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید