تاکید استاندار تهران بر تامین برق بیمارستان ها در شرایط کرونا

به گزارش دنیای ویدئو، استاندار تهران با اشاره به شرایط خاص استان تهران بر تامین برق بیمارستان ها برای دستگاه اکسیژن ساز در شرایط کرونا تاکید کرد و گفت: باید تدوین طرح پدافند غیرعامل استان تهران تسریع شود.

تاکید استاندار تهران بر تامین برق بیمارستان ها در شرایط کرونا

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای پدافند غیرعامل گفت: در استان تهران میزان جمعیت رأی دهنده با 13 استان برابری می کند و سرریز همه ناهنجاری ها را در تهران داریم، حضور یک و نیم میلیون اتباع و افزایش سالانه 200 هزار نفر به جمعیت استان به سبب مهاجرت، شرایط تهران را خاص و ویژه کرده؛ از اینرو نگاه به مسائل استان باید همه جانبه باشد.

وی با اشاره به لزوم تامین برق ادامه داد: در شرایط کرونا هزینه تامین برق بیمارستان ها برای دستگاه اکسیژن ساز ضروری است و باید همه تدبیر و کمک کنیم تا مسئله مدیریت شوند.

استاندار تهران با اشاره به اینکه تامین برق در ایام پیش رو اهمیت زیادی دارد، شرح داد: فعالیت رمز ارزها تا انتها شهریور تعطیل می شود که بیشتر آنها در استان تهران فعال هستند، همچنین در زمینه صنعت هم نیازمند تدابیر خاصی هستیم.

وی ادامه داد: پدافند غیر عامل اهمیت خاصی پیدا کرده و هر کشوری که به آن نپردازد غفلت جبران ناپذیر و نابخشودنی است چراکه پدافند غیرعامل در ابعاد مختلف اعم از خنثی کردن توطئه بیگانگان و هم در تامین امنیت و رضایت مندی افراد جامعه نقش موثری دارد. تقویت همه ابعاد پدافند غیرعامل به صورت جامع، علمی و تخصصی ضروری است که این مهم در استان تهران مورد توجه می باشد.

محسنی بندپی تاکید کرد: طرح جامع پدافند غیرعامل استان تهران در زمینه انتخاب مشاور متخصص با موانعی همراه بود که اکنون این آمادگی وجود دارد تا این طرح تهیه و به انتها برسد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 تیر 1400 بروزرسانی: 4 تیر 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 501

به "تاکید استاندار تهران بر تامین برق بیمارستان ها در شرایط کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید استاندار تهران بر تامین برق بیمارستان ها در شرایط کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید