دایناسور های بزرگ روی زمین نقاشی شدند

به گزارش دنیای ویدئو، یک هنرمند در جریان ساخت مستند تلویزیونی درباره دایناسورها، تصاویر این موجودات بزرگ الجثه را بر روی چشم انداز های طبیعی نقاشی می نماید.

دایناسور های بزرگ روی زمین نقاشی شدند

به گزارش ایسنا به نقل از آرت نت، دیوید پوپا هنرمندی است که تصاویر موجودات ماقبل تاریخ را بر روی چشم انداز های طبیعی سراسر دنیا برای مستندی خلق نموده است که درباره دایناسور ها در اپل تی وی ساخته می گردد.

گاهی اوقات خیلی راحت فراموش می کنیم که مدت ها قبل از تکامل انسان، دایناسور ها در بسیاری از منظره ها مشابهی که ما امروز از تماشا آن ها لذت می بریم، پرسه می زدند. دیوید پوپا هنرمندی است که برای یک پروژه خاص، این جانوران ماقبل تاریخ را در قالب پرتره هایی در مقیاس بزرگ به تصویر کشیده است.

تا به امروز خلق سه نقاشی به عنوان بخشی از همکاری این هنرمند آمریکایی در دومین فصل از مستند سیاره ماقبل تاریخ که به روایت دیوید اتنبرو پخش می گردد، به اتمام رسیده است.

چهره 30 متری یک دایناسور تی رکس که بر روی یک صخره سرخ در صحرای یوتا خلق شده است یکی از این مجموعه آثار هنری است. این هنرمند بعلاوه تصویری از یک هاتزگ بال که بیشتر به علت بال های بزرگش شناخته می گردد را در جزیره دورافتاده ای در فنلاند خلق نموده است.

مورد سوم نیز یک دایناسور تریسراتوپس است که در یکی از محوطه های ثبت شده در لیست میراث دنیای و واقع در انگلستان خلق شده است.

تصاویر این حیوانات باستانی مستقیماً روی زمین کشیده شده اند و در نهایت آثار هنری آمیخته از بافت های طبیعی زمین و مواد آلی مانند زغال چوب، گچ و رنگدانه های خاکی را شکل داده اند. تکمیل هر یک از این آثار هنری تا 15 ساعت طول زمان برده است.

با توجه به میزان گسترده این آثار هنری، پرتره های این حیوانات فقط از بالا به طور کامل قابل مشاهده است و تصاویر آن ها قبل از اینکه به طور اجتناب ناپذیری به وسیله آب و هوا از بین بروند، به وسیله هواپیما های بدون سرنشین ثبت شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 8 خرداد 1402 بروزرسانی: 8 خرداد 1402 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 1078

به "دایناسور های بزرگ روی زمین نقاشی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایناسور های بزرگ روی زمین نقاشی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید