درگذشت یک خبرنگار بر اثر کرونا

به گزارش دنیای ویدئو، شاپور آقازاده ـ خبرنگار سابق روزنامه ایران ـ که بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود، ساعاتی قبل در بیمارستان درگذشت.

درگذشت یک خبرنگار بر اثر کرونا

جلیل اکبری صحت از همکاران سابق شاپور آقازاده در روزنامه ایران در گفت و گویی با خبرنگاران درگذشت این روزنامه نگار را تایید کرد.

این منتقد و روزنامه نگار گفت: طبق گفته های محمد آقازاده (برادر مرحوم شاپور آقازاده) ایشان به کرونا مبتلا شده بود و پس از بستری شدن در بیمارستان سینا، دچار حمله قلبی می گردد.

اکبری صحت به حرف هایش چنین افزود: در طول مدتی که آقای آقازاده در بیمارستان بستری بودند، خانواده ایشان از مساعدت و کوشش پرسنل بیمارستان سینا اظهار رضایت می کردند و امیدوار بودند شرایط ایشان مساعد گردد و رو به بهبود رود، اما متاسفانه امروز (سه شنبه) بر اثر کرونا درگذشت.

او درباره سابقه روزنامه نگاری شاپور آقازاده در عرصه مطبوعات یادآور شد: ایشان همکار ما در روزنامه ایران در سرویس آئینه بودند و از اوایل انتشار روزنامه تا شروع دوره مدیریت عبدالرسول وصال همکار روزنامه ایران و عضو انجمن صنفی روزنامه نگاران بود. محمد آقازاده برادرشان هم دبیر گروه آئینه بودند. البته شاهپور آقازاده در سالهای اخیر چندان فعالیت مطبوعاتی نداشت و مشغول فعالیت در کارهای اجتماعی و خیریه بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 13 اردیبهشت 1401 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 860

به "درگذشت یک خبرنگار بر اثر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگذشت یک خبرنگار بر اثر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید