رسول متعمدی قهرمان آسیا شد

به گزارش دنیای ویدئو، در ادامه رقابت های دسته 102 کیلوگرم قهرمانی وزنه برداری آسیا و گزینشی المپیک، وزنه برداران برای حرکت دوضرب روی تخته آمدند.

رسول متعمدی قهرمان آسیا شد

رضا دهدار بعد از کسب مدال طلای حرکت یک ضرب با رکورد 175 کیلوگرم، در حرکت اول دوضرب وزنه 206 کیلوگرم را بالای سر برد. انتخاب دوم او در دوضرب 214 کیلوگرم بود که پیروز به مهار آن شد.

وی در حرکت سوم دوضرب نتوانست 219 کیلوگرم را مهار کند و با مجموع 389 کیلوگرم بدون مدال در مجموع و دوضرب به کار خود سرانجام داد.

معتمدی دیگر نماینده کشورمان نیز در حرکت اول 210 کیلوگرم را به خوبی بالای سر برد. او در حرکت دوم سومین تجربه بین المللی اش نیز در مهار وزنه 220 کیلوگرم پیروز عمل کرد و در حرکت سوم وزنه 227 کیلوگرم را بالای سر برد و با همین وزنه قهرمان آسیا شد.

فارِس الباخ از قطر که به زحمت وزنه 174 کیلوگرم را در یک ضرب بالای سر برد و به نقره رسید، در حرکت اول دوضرب 222 کیلوگرم را مهار کرد اما در حرکت های دوم و سوم خود درحالیکه به رکورد آسیا و دنیا حمله نموده بود، ناکام ماند تا هم طلای یک ضرب و هم طلای دوضرب و مجموع را به رقبای ایرانی خود واگذار کند.

وزنه بردار قزاقستانی نیز با برنز دوضرب و مجموع به کار خود سرانجام داد تا رضا دهدار نتواند در دوضرب و مجموع مدال بگیرد.

سهراب مرادی که روز گذشته نماینده کشورمان در دسته 96 کیلوگرم بود و با برنز یک ضرب و نقره دوضرب و مجموع و عدم دستیابی به امتیاز لازم برای کسب سهمیه المپیک به سرانجام رساند، امروز در کنار کادرفنی تیم ملی حضور داشت و به آنها برای آماده سازی دو نماینده دسته 102 کیلوگرم یاری می کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 456

به "رسول متعمدی قهرمان آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول متعمدی قهرمان آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید