ادعای یک پزشک آلمانی در مورد طول دوره همه گیری کرونا ، کرونا 2021 تمام می شود؟

به گزارش دنیای ویدئو، یک متخصص آلمانی هشدار داد: این امکان وجود دارد که کروناویروس تا سال 2023 میلادی با ما باشد و تعداد موارد ابتلا به آن مرتب افزایش پیدا کند.

ادعای یک پزشک آلمانی در مورد طول دوره همه گیری کرونا ، کرونا 2021 تمام می شود؟

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایسنا، یک ویروس شناس ارشد که در مورد چگونگی انتقال کروناویروس بین خانوارها تحقیقاتی کرده هشدار داده است که ممکن است این ویروس برای مدت سه سال دیگر با ما باشد.

پرفسور هندریک استریک گفت: عموم مردم باید برای افزایش مرتب موارد جدید ابتلا در برخی مناطق آماده باشند همانطور که به تازگی در اسکاتلند شاهد آن بودیم.

این ویروس شناس آلمانی معتقد است که باید تا سال 2023 با بیماری کووید-19 مقابله کرد و افراد باید به وجود این بیماری در زندگی روزمره عادت کنند.

این پزشک در واکنش به همه گیری بیماری و مقابله با آن در شهر هاینسبرگ، یکی از مناطق آسیب دیده آلمان کمک کرده است. همچنین او و تیمش به مطالعه روی منطقه گانگلت پرداخت تا معین شود چگونه کروناویروس شیوع پیدا می کند و می توان آن را مهار کرد.

او بر این باور است که عدم برگزاری مهمانی های خانگی و تجمعات بزرگ فرایند رشد عفونت را کند خواهد کرد. همچنین این ویروس در حال از بین رفتن نیست و اکنون بخشی از زندگی روزانه ما شده است.

وی گفت: در حال حاضر ما در این زمان از دوره سه ساله قرار داریم و باید برای زندگی کردن با کروناویروس راهی را پیدا کنیم. حفظ فاصله فیزیکی، عدم تجمع در گروه های بزرگ و پوشاندن صورت تاثیر عمیقی در مهار این ویروس دارد.

به نوشته روزنامه میرِر، این محقق افزود: احتمال کشف واکسن کرونا محتمل است اما در مورد سرعت تولید و کارایی آن تردیدهایی وجود دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 34

به "ادعای یک پزشک آلمانی در مورد طول دوره همه گیری کرونا ، کرونا 2021 تمام می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای یک پزشک آلمانی در مورد طول دوره همه گیری کرونا ، کرونا 2021 تمام می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید