تصادف در اتوبان؛ کامیون واژگون شد

به گزارش دنیای ویدئو، تهران (پانا) - رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی کامیون حمل بار به علت سرعت زیاد در اتوبان آزادگان و مصدوم شدن راننده آن خبر داد.

تصادف در اتوبان؛ کامیون واژگون شد

به گزارش پلیس، سرهنگ احسان مومنی گفت: در ساعت 09:40 صبح امروز (جمعه) در جهت اتوبان آزادگان جهتشرق به غرب روبروی میوه و تره بار نرسیده به پل شهید کاظمی یکدستگاه کامیون حامل بار ناگهان واژگون میشود.

وی افزود: این کامیون به علت سرعت زیاد وعدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ابتدا به سمت راست منحرف و پس از برخورد با جداول میانی به لاین کندرو منحرف و وارد می شود.

وی گفت: خودروهای عبوری در لاین کندرو خیلی خوش شانس بودند که این کامیون در حال واژگونی با وسیله آنان برخورد نکرد و آنان توانستند قبل از برخورد خودروی خود را متوقف و دقیقا قبل از توقف کامل این کامیون آن ها نیز متوقف شوند.

مومنی بیان داشت: بلافاصله پس از این حادثه رییس وتیم های کارشناسی منطقه 26 پلیس راهور تهران بزرگ در محل حضور یافتند و ضمن ایمن سازی محل حادثه به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با حضور عوامل راهور در محل حادثه و بیرون آوردن راننده کامیون از فضای محبوس شده، نسبت به جابجایی بارهای این کامیون اقدام شد و جرثقیل سنگین پلیس راهور تهران بزرگ این غول آهنی را جابجا و به گوشه راه منتقل کرد و با حضور تیم اورژانس در محل راننده کامیون به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد.

مومنی افزود: خودروهایی که در این جهت در حال حرکت بودند مدتی در ترافیک ناشی از این واژگونی منتظر بودند ولی با اقدامات صورت گرفت پس از دقایقی به جهت خود ادامه دادند.

وی از رانندگان خواست حین خلوتی معابر و بزرگراه ها، از سبقت و سرعت جدا خوددرای نمایند و همیشه با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت نموده تا شاهد بروز این حوادث در سطح شهر نباشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 375

به "تصادف در اتوبان؛ کامیون واژگون شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف در اتوبان؛ کامیون واژگون شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید