جزئیات نحوه برگزاری کلاس های نیم سال دوم دانشگاه صنعتی سهند تبریز اعلام شد

به گزارش دنیای ویدئو، جزئیات نحوه برگزاری کلاس های آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه صنعتی سهند تبریز از سوی معاونت آموزشی دانشگاه اعلام شد.

جزئیات نحوه برگزاری کلاس های نیم سال دوم دانشگاه صنعتی سهند تبریز اعلام شد

به گزارش خبرنگار استان های خبرگزاری، جزئیات نحوه برگزاری کلاس های آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1400 دانشگاه صنعتی سهند تبریز از سوی معاونت آموزشی دانشگاه اعلام شد.

تمامی دروس مقاطع تحصیلات تکمیلی بصورت حضوری برگزار خواهد شد. ارائه حضوری آن عده از دروس که دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 1400 در آن حضور دارند بعد از تکمیل فرآیند کنترل واکسیناسیون در سامانه sess آغاز خواهد شد.

اولویت آموزش حضوری در مقطع کارشناسی با توجه به مصوبه شورای مدیریت استانی آموزش عالی با دانشجویان ورودی 97 و ماقبل است. دروس چارت ترم هشت که فقط ورودی های 97 و ماقبل در آن ثبت نام کرده باشند بصورت حضوری ارائه خواهد شد، اما اگر دانشجویان کارشناسی سایر ورودی ها نیز ثبت نام کرده اند به تشخیص دانشکده می تواند بصورت مجازی یا ترکیبی (حضوری-مجازی) ارائه شده است.

تکمیل فرآیند درخواست حضور در دانشگاه/ اسکان در خوابگاه (کنترل واکسیناسیون) در سامانه sess، شرط لازم برای حضور در دانشگاه و شرکت در کلاس های حضوری است. تا قبل از تکمیل فرآیند فوق، کلاس ها بصورت مجازی برگزار خواهد شد؛ لذا لازم است این دانشجویان عزیز قبل از حضور در دانشگاه و خوابگاه منتظر تأیید کارشناس در sess و اطلاعیه های بعدی باشند.

به تشخیص دانشکده تعدادی از دروس عملی سایر ورودی های کارشناسی بصورت فشرده و حضوری برگزار خواهد شد. ارائه باقی دروس عملی از ابتدای نیمسال بصورت مجازی آغاز شده و با فراهم شدن شرایط می تواند بصورت حضوری ادامه یابد.

کلاس های درسی سایر ورودی های کارشناسی فعلا به صورت غیرحضوری خواهد بود و در صورت فراهم شدن شرایط، امکان برگزاری ادامه کلاس های این دسته از دانشجویان بصورت حضوری وجود دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1400 بروزرسانی: 16 اسفند 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 810

به "جزئیات نحوه برگزاری کلاس های نیم سال دوم دانشگاه صنعتی سهند تبریز اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات نحوه برگزاری کلاس های نیم سال دوم دانشگاه صنعتی سهند تبریز اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید