ریحانه مبینی: بدون تمرین رکورد پرش سه گام ایران را شکستم

به گزارش دنیای ویدئو، تهران (پانا) - قهرمان پرش طول و سه گام زنان ایران ابراز امیدواری کرد که بتواند باز هم رکوردشکنی کند.

ریحانه مبینی: بدون تمرین رکورد پرش سه گام ایران را شکستم

ریحانه مبینی رکورددار پرش طول بانوان ایران در هر دو بخش فضای باز و داخل سالن در گفت گو با سایت فدراسیون دو و میدانی پیرامون ارتقاء رکورد های خود و همچنین برنامه های آینده گفت: خوشبختانه رقابت های داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور مسابقه بسیار خوبی بود و اتفاقات خوبی هم برای من در این مسابقات افتاد.

وی اضافه کرد: من پیروز شدم در دو ماده پرش سه گام و پرش طول رکورد ایران را بشکنم، این در حالی بود که اصلا تمرین خاصی برای پرش سه گام نداشتم اما به واسطه آمادگی بالایی که برای این مسابقه داشتم توانستم در همان اولین پرش رکورد ایران را ارتقاء دهم.

مبینی ادامه داد: در ماده پرش طول هم پیروز شدم با ثبت حد نصاب 6.09متر رکورد داخل سالن بانوان ایران را جا به جا کنم که این امر موجب شد در حال حاضر در هر دوبخش فضای باز و داخل سالن رکورد دار ایران در این ماده شوم.

مبینی با اشاره به برگزاری مسابقات داخل سالن قهرمانی باشگاه های کشور گفت: این رقابت ها در شرایط کاملا بهداشتی و امن برگزار گردید و خوشبختانه از ورود کسانی که تست آنها مثبت بود جلوگیری بعمل آمد که باید از فدراسیون بواسطه برگزاری مسابقات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تشکر و قدر دانی نمایم.

قهرمان پرش طول ایران گفت: سطح رقابت های داخل سالن خوب بود اما متاسفانه من رقیب نزدیکی ندارم که بتوانم با وجود رقابتی که در مسابقه ایجاد می گردد حد نصاب های خود را افزایش دهم ،در این مسابقات با این حال که 22 نفر در ماده پرش طول شرکت نموده بودند ولی رقیب نزدیکی نداشتم و همین امر موجب شد زمانی که رکورد ایران را ارتقاء دادم دیگر انگیزه ای برای ثبت رکورد بهتری نداشته باشم.

ریحانه مبینی توضیح داد: با این حد نصاب می توانستم در رقابت های قهرمانی داخل سالن سال 2018 آسیا در صندلی دوم ماده پرش طول قرار بگیرم.

پرنده اهل شهر آران و بیدگل کشورمان خاطر نشان کرد: سال جاری بهترین سال ورزشی من از زمانی بود که دو و میدانی را شروع نموده ام ،واقعا فدراسیون حمایت های خوبی از من داشته است و انگیزه من را برای کسب عناوین خوب و قابل توجه در رقابت های مطرح بین المللی از این طریق بالا برده است.

وی اضافه کرد: فدراسیون دو و میدانی سال جاری اردوهای خوبی را برای من برنامه ریزی کرد،مقطعی در استان لرستان و همچنین در بوشهر اردو داشتم که این اردوها تاثیر بسیار خوبی بر عملکرد من داشت ،جا دارد از آقای صیامی رییس فدراسیون دو و میدانی به واسطه این توجه و حمایتی که از من داشته اند صمیمانه قدر دانی و سپاسگزاری کنم.

مبینی در ادامه با اشاره به اینکه خود را برای شرکت در رقابت های بین المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) آماده می نماید اضافه کرد: هدف کوتاه مدت من شرکت در این مسابقات است و منتظر هستم ببینم که با توجه به شیوع ویروس کرونا رقابت های آسیایی برگزار می گردد یا خیر.

او در سرانجام گفت: از مربی ام جناب آقای حسن بادپی به واسطه اینکه همه فکر و ذکرش پیشرفت من است تشکر می کنم همچنین از باشگاه پلیمر خلیج فارس که در طول سال به صورت مداوم از من حمایت می نماید متشکرم و امیدوارم بتوانم با کسب یک نتیجه خوب و قابل توجه تمام زحمات و الطاف این عزیزان را جبران کنم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 366

به "ریحانه مبینی: بدون تمرین رکورد پرش سه گام ایران را شکستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ریحانه مبینی: بدون تمرین رکورد پرش سه گام ایران را شکستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید