وریا غفوری: من نه تجزیه طلبم و نه وطن فروش!

به گزارش دنیای ویدئو، صحبت های روز گذشته وریا غفوری در حاشیه مسابقه تنیس فوتبال حواشی بسیاری داشت. کاپیتان آبی ها که از عدم تماس باشگاه، حسابی دلخور است. امروز در خاتمه مسابقاتی که به میزبانی مدرسه فوتبال آندو تیموریان برگزار گردید گفت: آندوی عزیز زحمت کشید، یک سری از بچه ها را دعوت کرد تا یک دورهمی و مسابقه ای داشته باشیم. متاسفانه فینال را باختیم ولی بازی خوبی بود.

وریا غفوری: من نه تجزیه طلبم و نه وطن فروش!

او در خصوص صحبت های جنجالی دیروز خود با طرفداران که حسابی صدا کرد گفت: خیلی راضی شدم که استقلال بالاخره توانست مربی خود را انتخاب کند. امیدوارم که این مربی خوب و با رزومه پیروز باشد. دیروز از سر ناراحتی یک چیزی گفتم و فکر نمی کردم ضبط گردد! ولی واقعیتش را بخواهید متاسفانه تا امروز هیچ تماسی از طرف باشگاه استقلال با من گرفته نشده است. خودم بارها سعی کردم ارتباط بگیرم ولی مثل اینکه خیلی اتفاق مثبت نیفتاده است.

غفوری در ادامه توضیحات خود با بیان آشکار دلخوری خود از باشگاه اضافه نمود: این توضیحات را می دهم چون ممکن است بعدها یکسری صحبت ها و سوءاستفاده ها از سکوت من گردد. تا کنون هیچ بحث اقتصادی با استقلال نداشتم، ندارم و نخواهم داشت. پیراهن این تیم برای ارزشمند است. بازوبندی که می بندم با هزاران میلیارد عوض نمی کنم. امیدوارم که ترک سنت گردد و اتفاقی که برای کاپیتان های استقلال اتفاق افتاده برای من تکرار نگردد. همواره کاپیتان های استقلال با حالت بدی از این تیم رفته اند؛ مثل آقایان جباری، منتظری، امیرحسین صادقی، رحمتی و... آقای آجرلو یک سال خوب را مدیریت کردند و امیدوارم که این اتفاق این بار رخ ندهد و تدبیری اندیشیده گردد.

کاپیتان استقلال در واکنش به این نکته که شاید باشگاه منتظر انتخاب مربی برای معین تکلیف بازیکنان بود گفت: این احتمال هم وجود دارد. چون دیدم و می دانم که با بچه های دیگر تماس گرفته و حتی قراردادهای بسته شده خیلی ناراحت و دلخور شدم که این اتفاق چرا نباید برای من رخ ندهد. مربی که از خارج می آید، قطعا شناخت کافی ندارد. باشگاه یاری می نماید بازیکنان را بشناسند و بتواند تیم خود را انتخاب کند.

خرید بازیکن تازه و عدم مذاکره با وریا، ادامه این بحث بود که کاپیتان فصل گذشته آبی ها گفت: نمی خواهم بدبین باشم. امید دارم که انشالله بتوانم با استقلال ادامه بدهم. ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.

وریا در واکنش به این موضوع که شاید خیال استقلال از بابت ماندن او راحت است و اولویت خود را روی جذب بازیکنان تازه گذاشته تاکید نمود: امیدوارم این گونه بوده باشد. ولی یک تماس 30 ثانیه ای می توانست تمام این سوتفاهم ها را رفع کند.

غفوری در برابر این سوال که آیا از تیم های دیگر پیشنهادی دارد، پاسخ جالبی داده و صحبت هایش را با توضیحی در خصوص حاشیه ای دیگر که اخیرا در خصوص او در فضای مجازی شاهد بودیم به خاتمه رساند: آدم همواره پلن B خود را دارد ولی اولویت همواره استقلال بوده و چیزی که دوست دارم این است که در استقلال بازی و از فوتبال خداحافظی کنم. به این موضوع در بازی آخر هم اشاره کردم مگر این که یک سری عوامل دوست نداشته باشند که من در این تیم بازی و خداحافظی کنم. متاسفانه در روزهای گذشته یکسری حواشی به وجود آمد و به آنهایی که سو استفاده کردند می گویم من وطن فروش و تجزیه طلب نیستم. یک جان دارم و هزاران بار فدای ایران می کنم.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 925

به "وریا غفوری: من نه تجزیه طلبم و نه وطن فروش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وریا غفوری: من نه تجزیه طلبم و نه وطن فروش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید