چرا در سال 2022 حرکت به سمت بسته بندی پایدار یک ضرورت به شمار میرود؟

به گزارش دنیای ویدئو، ساک دستی آماده یا جعبه آماده، همه اینها امروز به سمت یاری به سالم ماندن محیط زیست حرکت می نمایند. چرا زمان حرکت به سمت بسته بندی پایدار به عنوان یک مالک کسب وکار فرا رسیده است؟

چرا در سال 2022 حرکت به سمت بسته بندی پایدار یک ضرورت به شمار میرود؟

زمان آن است که شما با بسته بندی پایدار پیش بروید. این بسته بندی می تواند مزایای برجسته ای را برای کسب وکار شما در طولانی مدت داشته باشد. همراه با آن، شما می توانید به یاری بسته بندی پایدار و به نفع محیط زیست که در آن زندگی می کنیم، قدم بردارید. اجازه دهید بیشتر در خصوص این موضوع صحبت کنیم و بفهمیم چرا کسب وکار شما باید با بسته بندی پایدار در حال حاضر پیش برود. بر این اساس، شما قادر خواهید بود از تمام دلایلی را که باید به سمت بسته بندی پایدار بروید، مطلع شوید.

بیشتر بخوانید : بسته بندی دوستدار محیط زیست چه مزایایی دارد؟

بسته بندی پایدار چیست ؟

بسته بندی پایدار تماما در خصوص آینده بسته بندی است که برای محیط زیست بهتر است . زمانی که شما در پی بسته بندی پایدار هستید ، می توانید مطمئن شوید که بسته بندی محصول شما قادر به خلق اثر منفی بر روی کره زمین نیست که ما در آن زندگی می کنیم . به این علت که همه گزینه های بسته بندی پایدار، دوستدار زمین هستند . صرف نظر از ماهیت کسب وکار شما و آنچه که ارائه می کنید، امکان دارد که شما با بسته بندی پایدار شناخته شوید. این یک ابتکار عالی است که شما می توانید انجام دهید. بعلاوه برای شما این امکان خواهد بود که به کاری که با بسته بندی پایدار انجام می دهید افتخار کنید .

شما باید یک ارزیابی چرخه کامل از بسته بندی خود انجام دهید تا تعیین کنید آیا بسته بندی پایدار را به صنعت ارائه می کنید یا خیر . بعضی از صاحبان مشاغل تنها با نگاه به مواد مورد استفاده برای ساخت بسته تصمیم می گیرند. تو نباید این اشتباه را بکنی. در عوض باید به سمت حقیقت بروید و تایید کنید که آیا بسته بندی تان پایدار است یا خیر .

بیشتر بخوانید : 12 علت که کسب وکار شما باید روی ساک دستی سرمایه گذاری کند!

چرا کسب وکار شما باید به سمت بسته بندی پایدار حرکت کند؟

بعضی از مهم ترین دلایل این است که چرا کسب وکار شما باید به بسته بندی پایدار برسد. براساس این دلایل، شما می توانید به جلو پیش بروید و ایده های خود را برای توسعه بسته بندی پایدار بدون داشتن افکار دیگران در فکر اجرا کنید. بعلاوه می توانید از مزایای برجسته این روش بهره مند شوید .

بیشتر بخوانید : برترین شرکت چاپ و بسته بندی ایران کدام است؟

چرا کسب و کارها بسته بندی پایدار را ارائه می نمایند؟

یکی از دلایل اصلی این است که چرا باید با بسته بندی پایدار پیش بروید؛ تقاضا برای کسب و کارهایی که بسته بندی پایدار را به بازار ارائه می نمایند در طول زمان در حال افزایش است. زیرا مصرف نمایندگان در پی یاری به محیط زیست به روشی هستند که بتوانند سهم خود را از حفظ این محیط ایفا نمایند.گ

به همین علت، ما می توانیم ببینیم که چند گروه بازار در دنیا تنها تصمیم گرفته اند تا به کسب و کارهایی که بسته بندی پایدار ارائه می دهند پایبند باشند. بعضی از مشتریان شما چک خواهند کرد و تایید خواهند کرد که آیا شما محصولاتی با بسته بندی دوستدار محیط زیست را به آن ها ارائه می کنید یا خیر . اگر شما بسته بندی پایدار ارائه نکنید، در پی کسب و کاری جایگزین خواهند بود . انتظار می رود تعداد کل مشتریانی که این کار را می نمایند در آینده افزایش یابد . اگر کسب وکار شما می خواهد مشتریان بیشتری را در آینده جذب کند، این گزینه ای نیست که شما باید در نظر بگیرید، این یک اجبار است و باید روی آن تمرکز کنید .

بیشتر بخوانید : برترین راه جلب مشتری از طریق بسته بندی چیست؟

چرا مردم دنیا علاقه زیادی به بسته بندی پایدار دارند؟

مردم در دنیا از چالش های ناشی از آلودگی محیط زیست مطلع هستند. در کنار مسائلی مانند گرم شدن کره زمین، برای ما ضروری شده است که استفاده از منابع تجدیدناپذیر را تا حد امکان کاهش دهیم. بنابراین، ما آغاز به فراوری محصولاتی می کنیم که پایدار هستند. ما فقط به محصول نگاه می کنیم و تایید می کنیم که آیا پایدار است یا نه. بعلاوه نگاهی به بسته بندی محصول می اندازیم و تایید می کنیم که آیا پایدار است یا نه. این امر در نهایت به ما یاری خواهد نمود تا در جهت دستیابی به چالش های دنیای که اکنون با آن روبرو هستیم، پیشروی کنیم .

بیشتر بخوانید : برترین چاپخانه در سال 1400 کدام است ؟

تقاضا برای مشاغلی که بسته بندی پایدار ارائه می دهند در حال افزایش است

طبق تحقیقات صورت گرفته در آینده پایداری در بسته بندی ، که از طریق Smithers Pira در سال 2018 گردآوری شد، به وضوح نشان داده می گردد که بیش از 80 % از مشتریان به خرید محصولاتی که با بسته بندی پایدار همراه هستند علاقمند هستند. از آن موقع تعداد ابتکاراتی که برای ارائه محصولات پایدار برداشته شده است افزایش یافته است. از این رو، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که حتی مخاطبان بزرگ تری ببینیم که ترجیح می دهند محصولات پایدار را در حال حاضر انتخاب نمایند. این به شما بستگی دارد که یاد بگیرید چگونه با ارائه بسته بندی محصول پایدار به بازار بیش ترین بهره را از این کار بگیرید. سپس می توانید به جلو پیش بروید و محصولات بیشتری را به مشتریانی عرضه کنید که به خرید آن ها علاقه مند هستند. شما باید بیشتر در خصوص اینکه چرا کسب وکار شما باید بسته بندی دوست دار طبیعت را انتخاب کند تحقیق کنید .

بیشتر بخوانید : برترین جعبه سازی هارد باکس ایران کدام است ؟

مقررات دولتی کسب وکار

شما مجبور خواهد شد که به زودی با بسته بندی پایدار به خاطر مقررات دولتی پیش برود. ما در حال حاضر می توانیم ببینیم که چگونه بعضی مقررات دولتی بر روی کسب و کارها پیاده سازی شده اند تا آن ها را وادار به کاهش تاثیر مخرب کلی که بر روی محیط زیست ایجاد شده است، تقلیل دهند. به زودی، ما قادر خواهیم بود تا ابتکارات جدیدی ببینیم که برای اطمینان از اینکه کسب وکار شما تنها می تواند محصولاتی را به مشتریان در بسته بندی پایدار ارائه کند، اجرا می گردد .

این تنها مصرف نمایندگانی نیستند که باید به تضمین پایداری در آنچه فراوری می کنیم توجه نمایند. دولت ها در سراسر دنیا نگران تاثیرات منفی هستند که ایجاد می گردد. از این رو، آن ها بر روی چگونگی کاهش اثرات منفی کلی که می توانند ایجاد شوند، سخت کوشش می نمایند. اگر می خواهید از این ابتکارات دولت حمایت کنید، باید به پیش بروید و بسته بندی پایدار بگیرید، اما شما هیچ انتخاب دیگری در آینده نخواهید داشت زیرا دولت ها در پی رویکردی جدی برای کسب و کارها برای حمایت از ابتکارات پایدار هستند. از این رو، شما مجبورید به جلو پیش بروید و بسته بندی پایدار را به همراه محصولات خود به بازار عرضه کنید .

بیشتر بخوانید : سئو چه کاربردهایی در صنعت چاپ در سال 2021 دارد؟

بسته بندی سازگار با محیط زیست

هنگامی که شما بسته بندی پایدار را به مشتریان کسب وکار خود ارائه می کنید، ضایعات را کاهش می دهد، شما قادر خواهید بود میزان کل ضایعات فراوری شده را کاهش دهید. طبق آمار آژانس حفاظت از محیط زیست، سال 2012، تعیین شد که مردم ایالات متحده بیش از 75 تن زباله بسته بندی را در گورستان های زباله طی سال فرستاده اند. در واقع ضایعات بسته بندی جامد معادل 30% از پسماند کلی است که طی سال فراوری می گردد. این یک نگرانی مهم زیست محیطی است که نباید نادیده گرفته گردد .

به عنوان یک مالک کسب وکار، شما باید در خصوص کاهش میزان زباله که به محل های دفن زباله فرستاده می گردد، فکر کنید و محیط را آلوده نکنید. می توانید این کار را با ارائه بسته بندی پایدار به همراه آنچه که پیشنهاد می کنید انجام دهید .

بسته بندی پایدار که در محل های دفن زباله می رسد، می تواند آب های زیرزمینی را آلوده کند. از طرف دیگر، می تواند بسیار به گرم شدن دنیای هوای کره زمین یاری کند. آن ها در نهایت به کاهش ضایعات یاری نخواهند کرد.

بیشتر بخوانید : بسته بندی سازگار با محیط زیست چقدر هزینه دارد ؟

بسته بندی سازگار با محیط زیست باعث کاهش ضایعات می گردد

یکی از بارزترین مزایای استفاده از بسته بندی پایدار این است که آن ها می توانند از محیطی که در آن زندگی می کنیم مراقبت نمایند. زمانی که زباله زیادی در محل های دفن زباله وجود دارد، حتی بسته بندی غیر پایدار نیز نقش مهمی ایفا می نماید. بنابراین به کسب وکار شما بستگی دارد که سهم کلی شما در این شرایط را به حداقل برسانید. همراه با یاری بسته بندی پایدار، شما می توانید از آن ابتکار به شیوه ای بهتر بهره ببرید .

با توجه به آزمایش های صورت گرفته بر روی آلودگی محیط زیست و محیط زیست در گذشته، تعیین شد که پلی پروپیلن و پلی اتیلنی در حدود 70 درصد از مواد بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه برای شما مهم است که با یاری بسته بندی پایدار،کسب وکار شما هیچ نوع بسته بندی براساس آن مواد به بازار ارائه ندهد. یکی از بدترین چیزها در خصوص بسته بندی پلی پروپیلن و پلی اتیلنی این است که آن ها با سوخت های فسیلی ساخته شده اند که یک منبع تجدیدناپذیر انرژی هستند. بنابراین مهم است که درک روشنی از نحوه به حداقل رساندن مصرف کلی این ضایعات داشته باشید .

منبع: مجله چاپخونه
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 782

به "چرا در سال 2022 حرکت به سمت بسته بندی پایدار یک ضرورت به شمار میرود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا در سال 2022 حرکت به سمت بسته بندی پایدار یک ضرورت به شمار میرود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید