اجاره 2 قاتل برای کشتن شوهر

به گزارش دنیای ویدئو، زن جوان که برای قتل شوهرش سه مرد را اجیر نموده بود، در دادگاه جنایی تهران پای میز محاکمه نهاده شد. متهم در حالی در این جلسه منکر اتهامش شد که عامل اصلی جنایت هنوز دستگیر نشده و غیابی محاکمه شد.

اجاره 2 قاتل برای کشتن شوهر

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران، رسیدگی به این پرونده از چهار سال قبل و با گزارش قتل مرد جوانی در شرق تهران شروع شد. این مرد هنگامی که همسر و پسرش مهمانی بودند، از سوی قاتلی آشنا با ضربه های چاقو به قتل رسیده بود.

همسر مقتول در بازپرسی ها گفت: من و همسرم رابطه خوبی با هم داشتیم. من و پسرم برای مهمانی به خانه خواهرم رفته بودیم که پس از بازگشت از آنجا با جسد غرق در خون همسرم روبه رو شدیم. نمی دانم چه کسی همسرم را کشته است.

کارآگاهان با آنالیز محل جنایت متوجه شدند قاتل به راحتی و با داشتن کلید وارد خانه شده و مقتول را در خواب غافلگیر نموده و با ضربه های چاقو کشته بود.

ماموران که به اظهارات همسر مقتول مشکوک شده بودند، تحقیقات را روی او متمرکز نموده و متوجه ارتباط این زن با مرد جوانی به نام امیر شدند.

با افشای این موضوع مینا تحت بازپرسی نهاده شد و گفت: من با امیر درباره مشکلاتم در زندگی درددل می کردم اما از قتل همسرم هیچ اطلاعی ندارم. شاید امیر او را کشته باشد.

تحقیقات برای دستگیری امیر شروع شد اما او همزمان با این جنایت ناپدید شده بود. در شاخه دیگری از تحقیقات ماموران متوجه شدند مینا به حساب دو مرد 25میلیون تومان واریز نموده است.

مینا دوباره تحت بازپرسی نهاده شد و این بار لب به اعتراف گشود و گفت: من و شوهرم با هم اختلاف شدیدی داشتیم. می خواستم جدا شوم اما شوهرم مخالف بود. موضوع را با امیر در میان گذاشتم. او نقشه قتل را طراحی کرد و از من خواست 25میلیون تومان به حساب دو نفر به نام های سهیل و رامین واریز کنم. من پول را واریز نموده و کلید خانه را به امیر دادم، او هم با همدستی دو مرد دیگر شوهرم را کشت.

در ادامه دو قاتل اجاره ای دستگیر شدند و به مشارکت در قتل اعتراف کردند. با گذشت چهار سال از این جنایت، پلیس ردی از امیر به دست نیاورد و پرونده با صدور کیفرخواست برای رامین و سهیل به اتهام مشارکت در قتل و برای مینا به اتهام معاونت در قتل به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد.

متهم دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری پای میز محاکمه نهاده شد. در ابتدا وکیل اولیای دم برای متهمان درخواست قصاص کرد.

سپس سهیل در صندلی نهاده شد و گفت: با کلیدی که مینا به امیر داده بود، وارد خانه شده و به مقتول ضرباتی را وارد کردیم اما ضربه اصلی که به سینه او وارد شد را امیر زد. ضربه های ما کشنده نبود.

رامین هم در دفاعیاتش همین ادعا را مطرح نمود و گفت: عامل جنایت امیر بود.

در ادامه مینا در صندلی نهاده شد و گفت: من از ماجرای قتل خبر نداشتم و اعترافات قبلی ام در اداره آگاهی تحت فشار بازپرسی بود. امیر بدون این که به من بگوید شوهرم را کشت.

رئیس دادگاه: چرا برای متهمان پول واریز کردید؟

مینا: امیر به من گفته بود به پول احتیاج دارد و من هم برای یاری به او به حساب هایی که گفته بود پول واریز کردم.

رئیس دادگاه: چرا با امیر ارتباط برقرار کردی؟

مینا: شوهرم به من توجه نمی کرد و من با امیر درددل می کردم.

رئیس دادگاه: می دانی کجاست؟

مینا: نه خبر ندارم. شاید از کشور خارج شده است.

پس از آخرین دفاع متهمان، قضات برای تصمیم گیری درباره این پرونده وارد شور شدند.

گروه حوادث روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 تیر 1400 بروزرسانی: 28 تیر 1400 گردآورنده: justclip.ir شناسه مطلب: 545

به "اجاره 2 قاتل برای کشتن شوهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره 2 قاتل برای کشتن شوهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید